Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co o tym sądzicie ? Wg mnie zajebiste


Wilkinson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurwa, tylko ja nie mam rąk?

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

up rozjebał system laugh.gif

 

@top:

Na chuj to ? blink.gif Też nie mam rąk, ale przez słomkę pije, takie trudne ?

Poza tym jak bez rąk włożyć puszkę do tego czegoś ?

Łatwiej butle wziąć między nogi, odkręcić korek zębami i pić przez słomkę.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Wlać i mecz oglądać choc 50 zł za nie używanie rąk nie opłaca sie balasy na głowie ćwierć kilogramowy czasem ta rurka cie wkurwi bo nie dosiegniesz i tak bd musiał ręką poprawiać. Nie polecam.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

3x UP nie ma to jak czegoś nigdy w życiu nie posiadać i źle skomentować z zazdrości co :)?

Po 1 nikt ci nie karze 1 l wlewać możesz i 10ml twoja sprawa rurka jest na tyle długa że dzieci mogą uciąć jak jest za długa a jeśli kupisz se taki skąd kolwiek i ci nie będzie dosięgać to pozdro bo masz głowe szerokości 10 m. chyba...

NOWA CENA 29,99 zł

Opublikowano

jade se do miasta i se na bazarach kupuje za 10 zł i to jest dość znane :) ale browara się chujowo pije bo się piana robi ;)

Opublikowano

Wg mnie to od tego kasku nawet mądrzejszy nie jesteś obrażasz Amerykanów bo im zapewne zazdrościsz bo nie mieszkają w mieszkaniu 2x5 jak ty.

A o murzynach i rasiźmie to szkoda czasu na takich jak ty :]

 

 

@UP

Najtańsza cena na bazarku na allegro czy gdzie indziej to 29zł

Opublikowano

Przestańcie pierdolić że kupicie to za 5 zł u kumpli za 1/2 u ruskich lub za 10 zł na straganie :)

Poprostu tego nie macie i pierdolicie bez sensu :) po za tym jest takie coś jak ręce aby zdjąć kask jak chcesz tańczyć :] stestuj to!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...