Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[detected][MPC]16.10.11r. GraFix v2.0 *HOT* Zapraszam! [91 Funkcji]


GraFixPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!

Przedstawiam Wam już v2.1 wersje mojego hack'a. Oto ona:

zdjeciehackadlampc.png

Download (z injectorem):

To jest ukryta treść, proszę

Skan (4/43):

To jest ukryta treść, proszę

Download (.dll):

To jest ukryta treść, proszę

Skan (1/43):

To jest ukryta treść, proszę

 

Wirusy wywołane sa przez źle zinterpretowany kod (m.in. injector'a)!!!

 

Hack był testowany przeze mnie, Mat.hias i b4rt4z przez 2h.

Proszę o wyrażanie swoich opini na temat hack'a. Pomoże mi to w doskonaleniu hack'a.

Zapraszam do pobierania!!!

Pozdrawiam GraFixPL

 

Credits:

-WARROCK_CODER

-Mat.hias

Tester:

-Mat.hias

-b4rt4z

Welcome back

Opublikowano (edytowane)

KUŹWA CRASHUJE MI ODRAZU ZRESZTĄ JAK WSZYSTKIE CHEATY U MNIE

@edit już działa ,ale jedna z opcji a mianowicie freeze mi nie działa.

Edytowane przez xdxdddddddddddd

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

@UP Wiem tez kjedys tak mialem. Pomogło mi czyszczenie kompa CCleaner i wziecie CheckFiles. A tak wogóle to masz net framework 3.5 albo 4.0 i Microsoft c++?

Welcome back

Opublikowano (edytowane)

@UP

nie pomogło , znasz jakiś sposób oprócz zombie freeze na nabicie min bez siedzenia przy kkompie?

@edit to pytanie może być do wszystkich daje ++++'y

Edytowane przez xdxdddddddddddd

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano (edytowane)

o ku*wa ile opcji.

Hack działa, nie laguje i smiga jak powinien.

Dzieki za credits.

 

PS po co zrobiłeś tyle colorów osobno do fullbright? Nie lepiej byłoby zrobić ze: Color Bright off, i tu zmieniają się kolory?

Tak jak w chamsie mogłeś zrobić przez chara. No ale to tylko moja sygestia zrobisz jake bedziesz chciał.

Oczywiscie masz +.

 

@limit jutro dam ;/

Edytowane przez Mat.hias
Opublikowano

Jak mogę włączyć tego hacka ? Ściągnąłem wersje z injectorem, włączam plik exe włączam gre ale serwerach wciskam przyciski z klawiatury ale żadne menu hacka się nie włącza

35205.jpg

 

6560.jpg

Opublikowano

Antyvir się nie czepia a Net.Framework 4.0 mam. Sam plik exe się włącza i karze mi włączyć plik warrock.exe lecz samo menu w grze hacka się mi nie wyświetla

35205.jpg

 

6560.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...