Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[poradnik]jak Zrobić Spolszczenie Do Longjuyt2?


endrui6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początek mówię, że poradnik w 100% wykonany by me :>

 

Jedziemy...

 

1. Ściągamy Metina z 2008 roku: >>KLIK<<

2. Instalujemy >>Nic więcej nie robimy!!<<

3. Ściągamy następujący plik:

RapidShare

SpeedyShare

4. Rozpakowujemy ściągnięty w 3 pkt. plik

5. Rozpakowany plik wklejamy tam, gdzie zainstalowaliśmy Metin'a z pkt. 1

6. Odpalamy przez "metin_longjuyt2.exe"

 

 

Pzdr <333

 

PS. Zamknijcie ryje jebane kurwy, ja robie poradnik i chuj wam do tego pizdy złamane nieogolone.

PS2. Nie nabijać se postów kurwy, najlepiej 0 komenta.

Opublikowano

nie no tym mnie rozbrojiles co to za poradnik jak to mozna opisac 1 zdaniem a i tak kazdy dzieciak juz wie jak sie spolszczenie wkleja

narutocenter3.jpgZbiram + daj jednego
Opublikowano

Taki temat już był i poco to robić???

laska_vs_laska.jpg

Pomogłem no to *5 ;D

 

Longjuyt2 + Dzieci NEO= Lagi ;dd

 

Serwer: Longjuyt2

Nazwa Postaci: BossKill

Klasa Postaci: Sura BM

LvL: 80 i Rośnie :P

Skille: Duszek p , Mroczne uderzenie P , Mroczna sfera P , Mroczna ochrona P , Spowolnienie 9 ;D

Opublikowano

STARY POMIĘDZY STWOZENIEM SPOLSZCZENIA A WKLEJANIEM DO PLIKU METKA TO DUZA RÓŻNICA.TY WYBRAŁEŚ TO DRUGIE.KAZDY WIE JAK WKLEIĆ PLIK DO FOLDERU.BYL BYŚ KOXEM JAK BYŚ NAPISAŁ JAK STWOZYĆ WŁASNE SPOLSZCZENIE A TAK TO NAWET 12-LETNI MrCebula WIE JAK TO ZROBIĆ

Opublikowano

TYM NIE ROZWALIŁEŚ

Na początek mówię, że poradnik w 100% wykonany by me :>

 

JUŻ Z 100 TAKICH PORADNIKÓW BYŁO

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Jedny kompletny poradnik o wszystkich spolszceniach stworzylem ja........Oczywiscie wypierdolili go z podklejonych, bo brak skanu ;/......Taki poradnik wsadz, sobie w dupe......5 zdan

Pomogę z matematyki, PW.

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...