Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zalozyc wlasny serwer na Cod2 ?


rumek13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Posiadam orginalny cd-key do cod2.Mam zewnetrzne ip wiec chyba wszystko jest okej.Lecz mam problem z postawieniem serwera na siebie mam predkosc internetu1mb/s .Prosil bym o dokladna instrukcje jak postawic serwer.Jak ktos moze Mi to szybciej wyjasnic prosze o pisanie na GG:38349401.

Wynagrodze +em.

Opublikowano

Opiszę parę sposobów:

 

Tutorial by kaje11 :>

 

I SPOSÓB

1. Otwierasz Call of Duty 2

2. Klikasz 'Uruchom nowy Serwer'

3. Edytujesz opcje według własnych upodobań.

4. Ustawiasz Dedykowany na 'Internet'

5. Wybierasz mapę z listy

6. Klikasz 'Start'

7. Przejdź do wspólnego punktu (patrz sam dół).

 

II SPOSÓB

1. Otwierasz Call of Duty 2

2. Otwierasz konsolę (tylda (domyślnie "~") )

3. Wpisujesz:

To jest ukryta treść, proszę

4. Jak załaduje ci się mapa, ponownie otwierasz konsolę i wpisujesz:

To jest ukryta treść, proszę

5. Przejdź do wspólnego punktu

 

III SPOSÓB

1. Ściągnij przygotowaną przeze mnie paczkę, link:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

2. Wypakuj ją do folderu Call of Duty 2.

3. Otwórz plik startMyServer.bat (dwukrotnie lewym przyciskiem myszy)

4. Gotowe*, przejdź do wspólnego punktu.

 

 

Punkt wspólny:

Aby zdobyć IP twojego serwera na którym chcesz zagrać, musisz:

 

I SPOSÓB

1. Otworzyć Call of Duty 2

2. Wejść w 'Dołącz do gry'

3. Ustawić 'Źródło' (opcja u samej góry) na 'Lokalne' i kliknąć Odśwież.

4. Powinien pojawić się twój serwer, zaznaczasz go.

5. Klikasz 'Informacje o serwerze'

6. Tadam, pojawia się 'Adres IP', który możesz podać kolegom.

 

II SPOSÓB

1. Szukasz strony, która poda ci twój adres IP, przykładowo:

To jest ukryta treść, proszę

2. Kopiujesz IP i dodajesz do końcówki ':28960', przykładowo:

To jest ukryta treść, proszę

3. Tadam, podajesz w takiej postaci IP kolegom.

 

III SPOSÓB

1. Ściągasz popularny komunikator dla gier 'Xfire'

To jest ukryta treść, proszę

2. Instalujesz, rejestrujesz się i logujesz w programie.

3. Klikasz na ikonę 'Serwery' i klikasz na 'Serwery LAN'

4. Tadam, tutaj jest twoje IP.

 

 

*Aby łatwo skonfigurować serwer, otwórz plik 'myServer.cfg'

 

@Down: Służę pomocą :>

WSZYSTKIE PLIKI W CHMURZE DLA MPCFORUM ZOSTAŁY USUNIĘTE. NIE KORZYSTAĆ Z MOICH PROGRAMÓW.

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...