Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkie sp na 30 lvlu, sp tej samej klasy mają prawie taki sam dmg, mała siła elementów i przeciwnych elementów, expienie tylko na glacy ( lecą tak punkty sp, które się nie respią o godz. 0 w nocy), trudniej się bije joba za to lvl leci jak szalony, pety mają dużo hp tak jak krzaki, krzaki osłabione, pety biją x2 szybciej od nas ;D Wzbogać mnie o plusa synek ;d

S< BFH KONTO NAJLEPSZE BRONIE

Opublikowano

Każde SP możesz zrobić na 30lv. Są łatwe misje na SP, 3 polowania i jedno CP. Niema joba na norm. Job na SP wolno się wbija ale max to 20. I takie inne. Co 10lv dostajesz zestaw broni u7 +7 ;)

 

a@up

 

Ty draniu :angry:

fochm.png

By me : (

Opublikowano

PKT podstawowe ładują się o 24 lub ładują się z dodatkowych. Tzn. że dodatkowe tracisz, a podstawowe dostajesz.

fochm.png

By me : (

Opublikowano

np.kusza,zbroja,miecz +7 legenda

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

LICZĘ NA +

Opublikowano

-wiekszy exp

-sp robi sie co 10lvli poczynajac od 30 i mozna robic jakie chcesz

-brak joba na norm

-ciezko sie wbija joba na karcie

-inaczej sie zuzywa pkt sp

 

wyjasnione

mozna zamknac

­

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...