Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss]Byku121 & Szczebrzyszyn vs kto pierwszy przyjmie!


K4P3C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek Diss

 

 

 

Wyzywający: byku121 & Szczebrzyszyn

Wyzwani: x & x

Zakończenie: 19-10-2011r. Godzina 17:00

Tematyka: obojetna

Kategoria: Diss

Notka: Wy zaczynacie.2 dni od przyjecia wstawka,2 dni glosowania.Powodzenia!

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Zgłaszam się z Granderem:)

Zaczynajcie

 

 

wy zaczynacie (czytales notke?? o.O?) :)

 

dobrze,ze ktos sie zglosil ;p

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Kolejny wjazd na forum , w naszym wykonaniu

Grander i Palcześ mistrzowie w ubliżaniu

Wy dwie forumowe kurwy , do końca was pojebało

Chcialiście mieć bitwe a to wojne rozpętało

I jak by było mało , szmat jak wy jest coraz więcej

Jak wchodze na te forum to aż opadają ręce

Patrzyć się nie chce , co na nim wyprawiacie

Teraz w moim dissie , główną role kurwy gracie

Byku jebany pedał lokacja wieża demonów?

Pożuć lamusie metina zacznij wychodzić z domu

Ty widziałeś kiedyś słońce? powiedz ale bez kantów

Przecież zdobycie Levela jest ważniejsze dla palantów

I kolejny szczebrzeszyn idiota następny

Nie moge wytrzymać jak patrze na jego występy

Jesteś pierdolnięty , tylko to cię tłumaczy

Zamknij pizde skurwysyny i już przestań kozaczyć

Padnijcie na kolana i o litość błagajcie

Palcześ wrzuci coś puźniej a więc radze uważajcie

Zaczeliście to wy lecz my to skończymy

Radze czytać dokładnie drugi raz nie powtórzymy.

 

Palczes wrzucie puźniej

chadal.png

Mam się dobrze chłopaku, chcesz pogadać o pudle? Jestem taki jak ty - pięciogwiazdkowy skurwiel.

 

Opublikowano

Nie zazdroszczę Wam, nie dotknął bym Was moczem

Chociaż trochę uryny od lat wozicie na samochodzie

Mam szacunek od ziomów, proste, jest tego sporo

Chuj wbijamy w Was, bo znamy historii ogrom

To co mówiłem wcześniej niczemu nie zaprzeczycie

Wasze życie wielki auto-diss rapowej kaleki

Moje nawijki z Granderem są dla Was gejostwem

To jak nazwiesz Wasz duet z ojcem kazirodztwem

Za mój diss mam chłopcze z całej Polski propsy

Was dopingują, komentują tylko Wasi chłopcy

Na chuj się spruliście, rap to nie Wasz amulet

Rudego fiuta łykacie co dzień po same kule

Kółko adoracji ziomom pizgacie lachę

Każdy z nich się odwzajemnia srając Wam na klatę

Mamy już pewność na Ciebie, nawet nie trzeba nic pisać

Dajcie Bykowi mic'a sam się zjedzie jak dziwka

Moje pięć minut to godziny ciężkiej pracy

A Wy zanim coś powiecie teraz pomyślicie dwa razy

Opublikowano

Co, kurwa? Myśleliście, że wyjdzie to wam na sucho, tak?

Wy to zaczeliście a My skończymy!

Ej pipki

Wsadzcie sobie w dupe śliwki

My łapiemy za majka

Bo to dla nas mała fajka

Nie to co dla was trud wysiłek

I słaby posiłek.

Słyszałem że macie moją dupe na chacie

Weście lepiej oddajcie ją swojemu wspólnemu tacie.

Teraz powiem kilka numerów o nie świerzym Granderze

Powiem Ci szczerze jebany konfidencie o psiejwierze

Po twojej bajeczce napewno Cię stara ostro spierze

Przyszła kolej na Ciebie Palczyrzyno ty jebana kurwino

Myślałeś że wygrasz tego dissa brudna cwelino ?

Idź lepiej do Grandera smęcino bo i tak padniecie jak słabę domino

Dobra dalej już se nie poczytasz bo kończę tego zarąbistego beefa

Opublikowano

Kurwa Szczebrzeszyn! Wypierdalaj z tego forum albo utnij sobie palce!

- zero rymów

- zero klasy

- tekst nie spójny

- wersy po 2 i 11 słów?

- bez sensu

 

Kurwa tego syfu czytać się nie da!!!

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Szczebrzeszyn jestes cienki.

Ukladasz rymy typu: pipki - sliwki to dobre dla dzieci.

Typu: szafka - agrawka.

 

Nawet calego nie przeczytalem bo skladnie zrabales ;//

 

Palczes18 z tym drugim nawet niezle.

Na nich glosuje ;)

Opublikowano

Szczebrzeszyn, ty dopiero zaczynasz zabawe w dissy ?

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

No i znowu sie spotykamy

tylko ,ze teraz w jednym teamie gramy,

jak zawsze slabych frajerow zgniatamy,

i diss za dissem wszystkich w ziemie wbijamy,

takich lamusow jak wy gleboko w dupie mamy,

jak w kazdym naszym disie wers za wersem bardziej was pogrązamy,

lepiej idźcie wyrywac jakies dupeczki,

bo dissowanie wam nie wychodzi wy glupie dziweczki,

Moge sie zalozyc ,ze w realu macie ryje jak dwie male pizdeczki,

Znowu marnuje slowa na takich frajerow jak wy,

ale moze sobie uswiadomicie ,ze jestescie zwykle kurwy,

Kolejni na forum pseudo raperzy,

najbardziej pojebani frajerzy,

Myslicie,ze z nami wygracie??

Teraz zobaczycie jak wers za wersem coraz nizej spadacie

i moze wkoncu swoje zjebane dissy natychmiast wstrzymacie

dobra,czas konczyc te dzielo

i tak my wiemy,ze was mocno pierdolneło!

 

 

 

Spokojnie chlopaki...

 

ja i szczebrzyszyn dopiero zaczynamy i to drugie nasze dissy :)

 

 

dzieki za pojedynek

 

 

zapraszam do glosowania :P

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Chyba wiadomo... Palczes i grandzio.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...