Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pomocy]kolega nie może wejść na mój server


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

 

założyłem server metin2 na plikach 2010 mcncc.pl edytowanych (pliki są z tego forum i 2010. Od mcncc.pl , lecz troche edytowane)

 

Chciałbym pograć z kolegą .. ale niestety kiedy on się już loguje na swoim kompie, nagle go loga . nie wiem dlaczego ?

 

mam wgrane te gotowce (moze cos pomoze) :

To jest ukryta treść, proszę

 

Zrobiłem mu rooty (a w rotach zmieniłem ip na moje bez koncówki 100) i tu mam problem .. bo te gotowce co mam , wymagają wgrania na server również pliki po stronie clienta, i tam są rooty, które dałem koledze a one nie działają bo go loga. To samo z rootami z clienta .

 

BARDZO PROSZE O UPLOAD DLA MNIE CLIENTA 2010, WSTAM RAZ NA TE GOTOWCE CO NAPISAŁEM UP, WRAZ Z LAUNCHERAMI DZIAŁAJĄCYMI, PRZEZ KTÓRE MOJ KOLEGA BEDZIE MÓGŁ SIE ŁĄCZYC .

 

prosze zrobic tak zeby moj kolega mogł sie do mnie zalogowac na server . ip : 5.103.190.83

 

DO ZROBIENIA LAUNCHERA JEST POTRZEBNE IP NIE ? WIĘC TO MOJE IP : 5.103.190.83 <--- Z TEGO MI ZRÓBCIE LAUNCHERA+ ROOTY, KTÓRE SĄ W DOBRYM CLIENCIE , NA TE GOTOWCE CO MAM :)

 

TAK WIEM TROCHE POMIEESZANE, NA ALE CÓŻ .. :D

 

 

 

licze na pomoc . za pomoc 5 i limity +

69sf.png


Opublikowano

zmien ip w portach i odpal je zbieram + i prosze zamykac ten temat :)

Zbieram +

 

Moje Posty

10-Jest

30-jest

50-jest

70-jest

90-jest

100-jest

130-Niema

150-Niema

 

Zbijamy %

Opublikowano

up no co ty nie powiesz .. chyba każdy głupi przed uruchomieniem port mapa zmieni IP -.-

 

Ja proponuje wgrać jako clienta metin2.pl 2011 + launcher od mcncc .

beznazwy1az.png

 

 

ZbIeRaM

delete.png , NaKuRwIaMy Do -10000 . ;d

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...