Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"bład Podczas łączenie Z Serwerem"


Spaik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od 10min niemoge sie zalogowac na MyMetin2 ;/ a wy możecie???

Opublikowano

Zesrał się nie padł...chłopaki, ja chcę do Shinsoo a te jebane neo nie chcą mnie z gildii wyrzucić!

reklama RMCF1902

Gość w4rezman
Opublikowano

ale jaja skasowało mi postać <lol> dobrze że dużo sie nad nią nie natrudziłem ale jedno jest pewne BANUJĄ POLAKÓW - prędzej czy później i tak was zbanują ^^ radze czytnąć forum mymetin2 !@!@

Opublikowano

Jaki pliczek co ma 6,6 MB? ja mam tylko Pe-ela metina i spolszczenie, wytłumaczy ktoś?

 

@Edit już mam, dzięki

 

Tylko teraz mi powiedzcie gdzie jest moja Surka? Bo mam na koncie 3 wojów każdy bez nicku i z 0 lvlem ;s

 

I jeszcze 1 pytanie - jak odpalić ten plik co ma 6,6 mega?

reklama RMCF1902

Opublikowano

chlopaki prawdopodobnie byl rollback, bo zaiast sury 75 lvl mam woja zamiast szamana woja. wczoraj zalozylem 3 postacie a tram mam wojow 0 lvl

 

http://img30.imageshack.us/img30/5016/20090717201629.png

Wiele osób chce minusy. Ja zbieram + Daj Plusa nie bądź sknerus :P

Opublikowano

lol ;/ zerowy lvl zero minut gry ;/ xos jest nietak

 

 

Ps.Może ktoś poradzi na to???

Opublikowano

o tak na pewno znajdz poradnik na odbanowanie... nikt nic nie eporadzi

Wiele osób chce minusy. Ja zbieram + Daj Plusa nie bądź sknerus :P

Opublikowano

Ja moge sie zalogowac:) ale jak juz daje start laduje sie laduje sie i caly czas laduj sie NAWET SIE NIERUSZY :////

Opublikowano

I chuj.....nie da się zalogować nawet, ciągle mam to okno ładowania z 0% i takim Ryjem sury ;d

reklama RMCF1902

Opublikowano

To wracamy do starego yt2sf

Wiele osób chce minusy. Ja zbieram + Daj Plusa nie bądź sknerus :P

Opublikowano

Po prostu ban na IP już koniec z servem dla Polaków ale szkoda bo był super.Najlepsze były ceny egzor 500k-1kk nimfa 1kk-2kk

 

 

 

 

 

21571.jpg

819.png

867.jpg

22316.png

21191.jpg

11586.jpg

20466.png

4922.png

Opublikowano

No i chuj z tym, co, niby my, wielkie i potężne MPCForum, nie damy niby rady 3-4 milionom chińczyków? ..nie? A szkoda cholercia ;/

reklama RMCF1902

Opublikowano

Spaik - Noobek xD Thundeer here - Bitwa w v2, niezle umiesz uciekac ; ) Wlasciwie, to nie zaden ban na IP, tylko zbugowane postacie, mozna grac dalej, tylko jak sie wylogujesz, to po postaci. Mozna grac bez wylogowywania ^^

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...