Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Jak nagrywać filmy na 1 rdzeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, chce nagrywać filmiki z gier (Metin2, CoD) ale nie moge bo fpsy spadają z np. 60 do tragicznych 4 i ugrać nie idzie

 

Mój komp:

Intel Pentium 4 2.66Ghz

Grafa Asus EH3450 (inaczej ATi HD3450) na AGP

Ram 1GB + 256MB (DDR)

 

na yt jest wiara z gorszymi kompami i nagrywają z 20 fps

np. AMD Duron 1.3Ghz

przyład: http://www.youtube.com/watch?v=i9g0q-H-6cs

 

Więc co zrobić aby nagrywać z przynajmniej 20fps?

Edytowane przez JaTuSciagam

BlackShot

sergeantmajory.png

Vectorek

Klan: Aeria

Opublikowano (edytowane)

Wieć tak mam jeszcze drugiego kompa tu sytuacja jest troche lepsza, sam nie wiem czemu.

 

Intel Pentium 1.7Ghz

512MB ram

GeForce 2 MX/MX 400 64MB

 

z pulpitu nagrywa 25 fps a z gry 5 fps tak na oko

 

ale wydaje sie, że płynniej nagrywa na tym słabszym kompie

 

Nagrywam HyperCamem

Zużycie procka jest około 50%

 

Może jakiś kodek bo nagrywam jakimś intelowskim bo inne przyspieszają filmiki np. gram 1 minute a film ma 2 s i tak jakby przyspieszone tempo.

 

Kiedyś miałem taki program i nagrywałem 30 fps ale zapomniałem nazwy, był jakiś nie znany...

 

Nie mam możliwości ulepszenia komputera.

 

Za 2 lata kupie jakiegoś 2 rdzeniowca , ale teraz nie moge póki co. Prosze o pomoc, odwdziencze się mocno :)

 

Dodam jeszcze, że komp nie był formatowany 3 lata bo nigdy nie ściągam syfu itp. i chodzi jak nowy nadal bo regularnie czyszcze kompa i naprawiam rejestr np. CCleanerem.

@Edit z CS problemu nie ma bo nagrywam demka a renderuje u kumpla, problem jest w innych grach np. BlackShot ;)

@Edit nagrywam w 800x600 ale przecież kiedyś nie było 2 rdzeni a wiara też nagrywała filmiki z gier

i jak mówie niektórzy na duronach nagrywają 30fps stałe ...

 

Tu macie filmik jak mi płynnie chodziło http://www.youtube.com/watch?v=LtuA-Qpuw5k

Tylko nie patrzeć na komentarze bo wtedy byłem neosem + to mój stary profilek ;d ^^

FILM JEST W HD! A teraz na 800x600 nie idzie ;/

Edytowane przez JaTuSciagam

BlackShot

sergeantmajory.png

Vectorek

Klan: Aeria

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Wkurwiłem się, wyjebałem cały rejestr. Teraz nagrywam na Full-Size, 1024x768 detale średnie i mam 24FPS! :D

Edytowane przez JaTuSciagam

BlackShot

sergeantmajory.png

Vectorek

Klan: Aeria

  • 5 tygodni później...
Opublikowano (edytowane)

Znowu to samo. Np. w grze Assault Cube na minimalnych 640x480 mam 300fps. Jak włączam nagrywanie to zmniejsza się do 15fps. Ustawiłem all na max w grze i 1280x1080 i też 15fps przy nagrywaniu. We frapsie zmieniliem na Half-size i nadal 15fps, zmienialem ilosc fps we fraps i nadal 15fps. Co to jest? Mam najnowszego, orygialnego frapsa ściągniętego z Members Area z stronki producenta. Jakiś limit do 15fps jest w płatnym?!

Edytowane przez JaTuSciagam

BlackShot

sergeantmajory.png

Vectorek

Klan: Aeria

Opublikowano

Jakoś nikt ci nie napisął jak nagrywać na jednym rdzeniu a jest to proste....

 

1.Odpalasz program do nagrywania

2. Potem menadżer zadań

3. Szukasz precesu tego programu

4. Klikasz prawym

5. Klikasz ustaw Koligację

6. I zaznaczasz tickami rdzenie potem OK i już

 

A żeby za bardzo nie zmulało to może ustawić priorytet na Wysoki opcja ta jest zaraz nad koligacją :)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...