Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INNE]Sygnatury !


siewka181

Czy wam też zmienili sygnature ?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wam te? zmienili sygnature ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Team mpcforum nie stosują się do wymogów sygnatury ! cały czas zmieniają ją i usuwają tylko dla tego że im nie pasuje...

 

a tu pokaże wam co jest pięć :D

 

Wymogi sygnatury

 

Sygnatura może zawierać

 

-dowolną ilość obrazków

- dowolny rozmiar obrazków

- dowolną ilość adresów URL

 

A więc pytam się czemu sygrantura została usunięta ?

w mojej sygnie znajdowało się kilka zdań beż wulgaryzmów i została usunięta u się pytam dlaczego ?

 

to jest coś co mnie cały czas dręczy kiedyś miałem obrazek z minecrafta 320x320(rozdzielczość) i została zmieniona i ktoś wstawił że jest promocja na sygnatury !

Ludzie co to ma być... jak coś jest jeszcze coś takiego jak wymogi sygny zawsze możecie to zmienić i ustawić według swojego pomysłu a nie sie czepiacie jak wszystko jest według wymogów

 

to samo jest w mojej sygnie gdyż każdy musi wiedzieć o co chodzi

mojasygnan.png

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O tych sygnaturach team kręci że już nikt nie wie jakie są maksymalne wymiary.

PSNid:

GoperPL

 

Chętnie zagram na PS3 multi w:

Battlefield 3

Opublikowano

lol

 

ale dużo normalnie wiesz...

 

320-patrz ile tu zyskałem

240 - powinno się przekładać na to

 

dobra mniejsza z obrazkiem

 

miałem 3linki do swoich save tu na mpc i została sygna zmieniona oczywiście linki w code

mojasygnan.png

Opublikowano

lol

 

ale dużo normalnie wiesz...

 

320-patrz ile tu zyskałem

240 - powinno się przekładać na to

 

dobra mniejsza z obrazkiem

 

miałem 3linki do swoich save tu na mpc i została sygna zmieniona oczywiście linki w code

 

Człowieku, nie dobijaj mnie do końca. To co jak zrobię sobie obrazek o szerokości 1 pix to moge 799 wysokości ? Myśl trochę.

1317454587-U195480.png

Opublikowano

ale co kogo to boli 40 więcej przy takiej małej szerokości

 

to nie powinno miec znaczenia przynajmniej jak dla mnie

 

moze takie obrazki do sygny najlepiej :

 

20110801211640.png

 

no a już jak to po cholere jakieś promocje na sygny wrzucają ?

 

jak juz to pustą zostawic...

mojasygnan.png

Opublikowano

A CO MA KURWA SZEROKOŚĆ DO WYSOKOŚCI.

Pierdolnij się, i wyjdź najlepiej.

Jebne se 500x100, a jebne se 1x1000, wcale nie ma różnicy, nie?

Innym razem.

Opublikowano

dobra mniejsza z obrazkami.

 

teraz kwestia zdań

 

w mojej sygnie znajdowało się kilka zdań beż wulgaryzmów i została usunięta u się pytam dlaczego ?

 

a zdanie brzmiało tak

 

ej a za pomoc potszebujoncym sie dostaje smocze monety? xD tak sie pytam tylko

 

bo ja klikam codziennie w brzuh tego pajaca zrytego i nie ma SM'uw na moim koncie, ktosi mial takie problemy???????

 

@up

 

nikt tu nie rozważa co jest złe a co dobro

 

ja poprostu sugeruje..

mojasygnan.png

Opublikowano

Bo pewnie wykorzystałeś maksymalną liczbę linijek tekstu w podpisie.

A to, co podpis może zawierać, to domyślna informacja w IPB, że nie ma ograniczeń w dodawanych plikach, linijkach tekstu itd. Żeby to zmienić, trzeba grzebać w kodzie strony. A od tego jest regulamin, żeby takie coś regulował. Nie umiesz się przystosować do zasad - Internet nie jest miejscem dla Ciebie.

 

@Do wszystkich, którzy narzekają na usunięte sygnatury.

Nie patrzcie się na informacje ustawione domyślnie w IPB, tylko na to co jest napisane w regulaminie. Jeżeli nie umiecie go przeczytać, to później nie płaczcie, że ktoś wam usunął podpis.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Nie trzeba ingerować w kod ipb. Wystarczy w tłumaczeniu poszukać tych fraz, i je zmienić. Ale zbyt ciężko ruszyć dupe komuś z administracji.

Innym razem.

Opublikowano
Nie trzeba ingerować w kod ipb. Wystarczy w tłumaczeniu poszukać tych fraz, i je zmienić. Ale zbyt ciężko ruszyć dupe komuś z administracji.

Każdy ma obowiązek przeczytania regulaminu i chuj mnie obchodzi to, że ktoś nie umie się do tego dostosować.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

74648633.png

 

86523818.png

 

1. Niniejszy regulamin przedstawia warunki uczestnictwa w Forum mpcforum.pl. Regulamin staje się wiążący z chwilą wysłania formularza rejestracyjnego lub w chwili zaakceptowania po wprowadzonych poprawkach.

 

2. Administracja zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie w dowolnym momencie.

 

3. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Forum zgodnie z zasadami powszechnie uznanych norm moralnych, zasad netykiety i nie naruszając polskiego prawa. Administracja zapewnia, że będzie chroniła języka polskiego zgodnie z wymogami Ustawy o Języku Polskim.

 

4. Kwestie nieuregulowane niniejszym regulaminem nie podlegają dowolnej interpretacji i będą rozpatrywane indywidualnie przez administrację Forum.

 

38061663.png

1. Zabrania się zamieszczania na Forum i rozpowszechniania materiałów zawierających treści ogólnie przyjęte jako niewłaściwe, m.in. treści obraźliwych, pornograficznych, nienawistnych, zawierających groźby, nawołujące do ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu, konfliktów między narodami a w szczególności niezgodnych z polskim prawem. Zakaz ten dotyczy postów, tematów, filmów, sygnatur, obrazów, oraz treści publikowanych w profilu i w prywatnych wiadomościach.

 

Zakazuje się rozpowszechniania piractwa w każdej formie, dotyczy to:

wskazywania źródeł w celu pozyskania nielegalnego oprogramowania ; przekazywanie nielegalnie pozyskanego oprogramowania ; podawania seriali, cracków etc. ; udzielania informacji pozwalających korzystać w sposób nielegalny z oprogramowania ; zakazuje się zadawania pytań o sposób pozyskania rzeczy, o których powyżej ; zakazuje się przywłaszczania/łamania praw autorskich.

 

 

2. Użytkownik jest zobowiązany do ważenia swoich wypowiedzi, tak by nie obrażały uczuć oraz przekonań innych.

 

3. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że osoby funkcyjne Forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

4. Użytkownik, który swoimi wypowiedziami będzie zaniżał poziom dyskusji Forum lub spójność wątków, w szczególności poprzez: - pisanie postów odbiegających znacząco od tematu głównego - niestosowanie się do zasad ortografii - wulgarne wypowiedzi - wypowiedzi tzw. zaczepne pod adresem innych Użytkowników - wypowiedzi, które w swej treści mogą burzyć porządek i relacje między Użytkownikami Forum - pisanie językiem niezrozumiałym lub budzącym wątpliwości, co do intencji - wypowiedzi zaburzające poprawną komunikację między Użytkownikami Forum, - odsyłanie Użytkowników do innych serwisów w celu uzyskania odpowiedzi, może zostać upomniany prywatnie, publicznie, może otrzymać negatywną reputację, może otrzymać oficjalne ostrzeżenie, może zostać zablokowany na czas określony lub nieokreślony, a w ostateczności nawet usunięty z listy użytkowników Forum.

 

5. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że zaniżanie poziomu dyskusji Forum poprzez pisanie postów odbiegających znacząco od tematu głównego, wypowiedzi, które w swej treści mogą burzyć porządek i relacje między Użytkownikami Forum, oznaczają również publiczne upominanie innych, regularnych Użytkowników o zasadach ortografii, gramatyki, interpunkcji czy spójności wypowiedzi i tym podobnych. Prosimy o niestosowanie publicznego upominania Użytkowników o zasadach pisowni, spójności wypowiedzi i tym podobnych bez zgody osób funkcyjnych na Forum. Prosimy i zachęcamy by wszelkie uwagi odbiegające od założonego tematu kierować poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości (PM) do danej osoby, z wskazaniem błędów i poprawnej wersji.

 

6. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że zaniżanie poziomu dyskusji Forum poprzez odsyłanie Użytkowników do innych serwisów w celu uzyskania odpowiedzi rozumiane jest także przez odsyłanie Użytkowników do wyszukiwarek, podawanie linków do wyszukiwarek jako jedynej "odpowiedzi" na postawione pytanie (bez względu na to czy link kieruje do strony głównej wyszukiwarki czy do wyników wyszukiwania), chyba, że wynik wyszukiwania lub adres wyszukiwarki podany jest jedynie jako uzupełnienie wyczerpującej wypowiedzi - odpowiedzi na postawione pytanie, którym Użytkownik się posiłkuje lub wskazuje na możliwość uzyskania dalszych odpowiedzi.

 

7. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że podpis redagowany w profilu Użytkownika (tj. sygnatura)jest to blok tekstu, który może być dodawany do postów.

 

Dozwolona ilość linków reklamowych klikanych wynosi 0 szt (wstawianie ich do sygnatur skutkuje blokadą konta na 7 dni).

Można stosować linki, ale jedynie w domenie mpcforum.pl. Dozwolona ilość linii to 5, linia pusta także jest linią.

Można umieszczać grafiki - w rozsądnych wymiarach (max 200px wysokości oraz około 800px szerokości) Łączna suma pikseli wszystkich grafik zawartych w podpisie nie może przekraczać podanych wyżej wymiarów - kwestie sporne rozstrzyga Administracja i decyzja jest nieodwołalna.

Kara za link w sygnie, który nie jest linkiem do tematu na MPC, ani reflinkiem (np. www swojej strony internetowe, gry online itp.) = 5% warna.

 

 

 

8. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, iż posty/wiadomości napisane na Forum stanowią wyłączną własność autora, w myśl prawa autorskiego, ale w przypadku usunięcia Użytkownika z listy użytkowników Forum, Użytkownik zgadza się na to by posty/wiadomości pozostały na Forum nie zaburzając sensu dyskusji, której te posty/wiadomości są częścią.

 

9. Użytkownik zobowiązuje się do nie umieszczania treści serwisów stanowiących konkurencję, obejmujących treści identyczne lub podobne dla właściwego serwisu. Treści takie zostaną usunięte, a użytkownik może zostać ostrzeżony.

 

10. Każdy plik wysyłany na forum, MUSI być wcześniej przeskanowany skanerem online na stronie http://virustotal.com/. Wyniki skanu należy zamieścić w treści posta w postaci screenshota z załączonym plikiem.

W przypadku, gdy waga pliku jest zbyt duża uprasza się o wstawienie do tematu screenshota z przeskanowanym plikiem przez domowe oprogramowanie antywirusowe.

 

 

11. Wszystkie pliki, programy na forum użytkownik zgadza się ściągać na własną odpowiedzialność. Mimo szczerych chęci i starań nie jesteśmy w stanie skontrolować od razu wszystkich plików.

 

12. Na MPCforum handel przedmiotami rzeczywistymi jak i wirtualnymi jest zakazany.

 

13. Na forum dozwolone jest korzystanie z jednego konta. Inne konto tego samego użytkownika nie jest traktowane jako multikonto tylko w przypadku gdy:

a. Nie jest ono używane od 3 miesięcy.

b. Zostało założone w celu wyjaśnienia nałożonej blokady konta.

 

Posiadanie i równoczesne korzystanie z wielu kont równoznaczne jest z Banem na wszystkie konta, a w przypadku zakładania kolejnych użytkownik karany jest blokadą adresu IP.

Założenie kolejnego konta możliwe jest TYLKO w wypadku osiągnięcia 100% ostrzeżeń.

 

14. Jakiekolwiek linki publikowane w statusach i komentarzach do statusów są zakazane i będą usuwane. W przypadku wstawienia weń linków wychodzących poza MPCforum (tzw. Reflinków) użytkownik może zostać ukarany blokadą konta na 7 dni, lub ostrzeżeniem.

 

32558773.png

1. Dodatkowe punkty regulaminu stanowił "Regulaminy Lokalne". "Regulamin lokalny" jeśli istnieje jest podwieszony w dziale forum i jest w formie "REGULAMIN LOKALNY _NAZWA_DZIAłU_" i określa zasady uzupełniające ustalone przez moderatorów forum. "Regulamin Lokalny" Musi był zaakceptowany przez Administratora forum.

2. Przepisy Regulaminu Lokalnego nie mógł wykluczać przepisów "Regulaminu Globalnego". Jeśli taka sytuacja ma miejsce, to za ważny określa się regulamin lokalny.

 

43813116.png

 

1. Wymagając szacunku na forum, okaż szacunek innym jego użytkownikom.

 

2. Staraj się nie pisać pod wpływem emocji, szczególnie tych negatywnych.

 

3. Zanim zatwierdzisz swój post, przeczytaj go jeszcze raz, sprawdź błędy i zastanów się, czy twoja wypowiedz zawiera przekaz, który wyraża twoje poglądy i z którym chcesz być identyfikowany przez czytelników.

 

4. Pamiętaj, że wbrew powszechnej opinii nie jesteś anonimową postacią w internecie!

 

5. Administracja nie odpowiada za wypowiedzi użytkowników forum.

 

6. Bezwzgledny zakaz umieszczania linkow do innych for niż mpcforum.pl.

 

7. Jesli ktos z moderatorów stawia prywatny serwer, który nie jest serwerem mpc, traci range na własny wniosek.

 

 

 

Informacje na witrynie mpcforum.pl są podawane tylko w celach edukacyjnych oraz hobbystycznych. Jedynie użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponosi pełnoprawną odpowiedzialność za ich treść. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, mpcforum.pl może przekazać wszelkie informacje właściwym organom państwowym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych mpcforum.pl nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników firmom i osobom prywatnym. Hasła, adresy e-mail oraz numery IP są szyfrowane w bazie danych i jedynie administrator jest w stanie odczytać te informacje. mpcforum.pl jest przeciwna łamaniu prawa, jednak niektóre osoby nie przestrzegają naszego regulaminu. Jeżeli zobaczyłeś wiadomość lub plik, który twoim zdaniem jest nielegalny lub narusza twoje dobra osobiste, prosimy o natychmiastowy kontakt z administratorem.

]

 

 

 

Pokaż mi kawałek w którym jest cos o sygnie

mojasygnan.png

Opublikowano
7. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że podpis redagowany w profilu Użytkownika (tj. sygnatura)jest to blok tekstu, który może być dodawany do postów.

 

Dozwolona ilość linków reklamowych klikanych wynosi 0 szt (wstawianie ich do sygnatur skutkuje blokadą konta na 7 dni).

Można stosować linki, ale jedynie w domenie mpcforum.pl. Dozwolona ilość linii to 5, linia pusta także jest linią.

Można umieszczać grafiki - w rozsądnych wymiarach (max 200px wysokości oraz około 800px szerokości) Łączna suma pikseli wszystkich grafik zawartych w podpisie

Innym razem.

Opublikowano
Dozwolona ilość linków reklamowych klikanych wynosi 0 szt (wstawianie ich do sygnatur skutkuje blokadą konta na 7 dni).

Można stosować linki, ale jedynie w domenie mpcforum.pl. Dozwolona ilość linii to 5, linia pusta także jest linią.

Można umieszczać grafiki - w rozsądnych wymiarach (max 200px wysokości oraz około 800px szerokości) Łączna suma pikseli wszystkich grafik zawartych w podpisie nie może przekraczać podanych wyżej wymiarów - kwestie sporne rozstrzyga Administracja i decyzja jest nieodwołalna.

Kara za link w sygnie, który nie jest linkiem do tematu na MPC, ani reflinkiem (np. www swojej strony internetowe, gry online itp.) = 5% warna.

Ślepy kurwa?

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

ale nie musisz odrazu rzucać mięsem...

 

ale i tak nie ma nic o tym zdaniu w regulaminie a więc zostało bezprawnie usunięte

 

mogę napisać sygne składającą się z 45zdan i nie ma nikt prawa usunąć ...

 

nie ma tego w regulaminie

mojasygnan.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...