Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wszelaki spis zarabiania - EasyMetin !


Brodaty95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Wszystkie spisy zarobków są przeważnie dla królestwa niebieskiego.

 

I rozdział.

 

1-5lv. psy

Tutaj praktycznie nam nic nie dropnie, lecz warto wierzyć w cuda. Mój największy fart to buty 1k pż.

Polecam robić te misje początkowa na zbroje, hełm, tarcze. Po wbiciu 5 poziomu idziemy po czary.

Weźcie sobie bodego. Posiada on niezwykle dobrą Aure Miecza.

 

5-10lv. wilki, dziki

Tutaj jest nieźle, ponieważ dropią książki poliformi, sun-zi oraz wu-zi.

Wszystko co dropniemy, przekładamy na sklepik i sprzedajemy.

Robimy sobie ekwipunek +6 tyle starczy.

 

10-18lv. zaprzysiężone m2

Dropią ornamenty, wstęgi, poliformia, sun-zi, wu-zi.

Jest dobrze, po wbiciu 18 poziomu robimy sobie ekwipunek +6+7.

Przy fuksie możemy się dorobić +250kk z trzech postawionych botów przez noc.

Może i to nie jest dużo ale na start to starczy.

 

II rozdział

 

18-30lv. dzikusy m2 - zarabianko

Dropią marmury dzikusów, sun-zi, wu-zi, poliformia.

A także dropią itemki z pż, kryty, przeszywka, ABS.

Tutaj musimy mieć ekwipunek +6 od 18 poziomu.

Spokojnie, przez noc na trzech botach, bot wstanie jest wydropić około 8 marmurów, parę książek i itemki z bonusami.

 

30lv. Fish-Bot - meeega zarabianie

 

Ustawiamy sobie naszego rybaka w m1 blisko NPC. Podnoszenie wędki ustawiamy 2,7 sec. Kupowanie papki ~300.

Polecam ustawianie naszego bota w ciągu dnia, w nocy jest to ryzykowne w postaci bana.

Ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma. Proste i logicznie nie ?

Małże dropią w zależności od szczęścia. Może dropnoć w 2h 15 małży a może i nic dropnąć ;/

 

III rozdział

 

30-34lv. pustynia pajączki

 

Dropią książki, ulepszacze, marmury.

Z zarobionej kasy na marmurach kupujemy sobie ekwipunek +6 na wyższy poziom.

Polecam zaopatrzyć się w ekwipunek z pż +1k oraz kd defa, wita +3 w zbrojce.

No to do roboty.

 

34-45lv. deski pod świątynią

 

Dropią cenne księgi klątw, riby, nieznane talizmany.

Cenne księgi sprzedajemy i kasę odkładamy.

Dalej nie polecam expić ponieważ trzeba było by robić nowy ekwipunek a to jest nie opłacalne.

Księgi klątw na phobosie kosztują w granicach 30kk a żeby sobie ekwipunek zrobić na wyższy poziom wystarczy 1kkk.

To nie jest dużo np. "mamy 3 boty +40 poziom, przez noc około 8-9h (zależy ile śpimy) dropniemy około 10 ksiąg na jednej postaci,

czyli 3x10=30x30=900kk + śmieci około 1kkk

 

 

Jeżeli coś nie pasuję to nie czytaj, to jest mój pierwszy poradnik.

Pamiętaj starałem się !

Edytowane przez Brodaty95
Opublikowano

poradnik dobry ale nie wielu osobom sie przyda bo nie ma free em2 (nie licząc free time) ale ja mam aktualnie em2 wykupionego jeszcze 23dni to moge sobię pobocić na 3bodziakach w m2 ; D

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...