Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bardzo mocno potrzebuje pomocy z pluginem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Mam pewien problem, a mianowicie z permission. Mam wszystko dobrze skonfigurowane (tak mi się wydaje) i nie działa. Nie mam rangi, ani nic. Tutaj wam dam download do mojego permission. Jest to spakowane w zipie. Rozpakujcie to poczym macie jar + folder czyli pliki potrzebne do permission.

To jest ukryta treść, proszę

Zależy mi na tym. bardzo was proszę o pomoc.

Pozdrawiam i wynagradzam +/- i jak pomoże to 5 na profilu !

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

1. Nie oplaca sie sciagac gotowych plikow serverowych, lepiej jest zrobic wlasne no chyba ze wiesz jak sie wszystkie Pluginy z paczki obsluguje i konfiguruje. :P (Pluginy mozna sciagnac tu: bukkit.org )

2. To powinno wszystko naprawic sam uzywam te pluginy i mi dziala :P

Download

To jest ukryta treść, proszę

 

Scan

To jest ukryta treść, proszę

 

Wypakuj na pulpit i zawartosc foldera wrzuc do Plugins w twoich plikach serverowych :D

userbar2.jpg

koxm.png

mca.png

Opublikowano

Wielkie dzięki za pomoc. Teraz tak:

-Sammy. Niestety nic nie pomoglo -.-' Prosiłem o jakieś pliki anie konfiguracje. Dostałes +.

- RaZzoRy. Stary uwielbiam Cię. :D Dzięki tobie mi teraz wszystko działa, jedynie musisz mi jeszcze pomóc w pewnej czynności. Dostałeś +.

- JinGuardin. Według mnie to spam i nic ci nie dam, bo na logikę +/- leci za pomoc albo chociaż próbę.

Pozdrawiam i temat do zamknięcie.

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...