Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jaki był wasz największy wynik w zabicu zombie na quarantine regen? ;-)


BomeWoj12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ehm... Ehm... Ehm...

Regulamin.

3.4 Tematy typu "Co wylosowałeś z eventu" również traktowany jest jako spam.

To jest temat takiego typu...

Niestety Close :(

Opublikowano

Jako zombie najwięcej zabiłem kiedyś 15 humanów, jako human zabiłem ok. 16 zombie, ale jeszcze nigdy nie miałem speca B), po prostu ich nie lubię.

 

@DOWN

ojtam, ojtam :) ,to że mam speca w sygnie nie znaczy że lubię nimi grać, sygna nie robiona przeze mnie, mi się podoba i to wystarczy :)

Specjalista
Opublikowano

e no wiesz ze słabymi lvllami (popularnie zwanymi nubami), którzy nie wiedzą jak się zaraża to można mieć duzo tych killi :D

ja kiedyś dla zabawy z kolegą zagraliśmy na alpha (on m32+turret, ja m32 + claymore) i porobiliśmy też po 25 killi i nawet dużo expa poszło, ale to niobki konkret muszą być

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

mój rekord to jakoś 13 zabitych zombie i 18 zainfekowanych, oczywiście mówię tu o platinum, bo na np. alphie od razu kick jak kogoś zabije albo przeżyję rundę xD

Opublikowano

Na Platinum raz zrobiłem multi killa infekując to mnie wywalili.Dlatego wolę grać na bravo itp.

Mój killstreak to max 17 jako zombie i 11 jako człek .

9368_gold.png

Opublikowano

z Lifetakerem = 14303 Kille :D ( Game ANarchy ^^ )

bez czitów na Hight Lvlach 2lt + na plantium to 12

bez czitów na low lvlach do SSG1 to 26 :P

 

QR gram only ^^

 

@up mnie nie wywalają jak zrobie Nawet Ultra..

ale jak jest tkzw "Noob " elite to ni ma litości ^^

Opublikowano

@up

 

coś Ci pokaże to się posikasz :X dosłownie

 

 

takie opcje mają obecne Vipy więc nie mów mi że to nie możliwe

 

 

(czekasz do 7-9 ) rundy i jedziesz :)

Opublikowano

Hmmmm...kolo ma minimalnie GOA ?

 

Chyba lvl hax .

 

A tak wgl. jak zrobila Eliya ze maiala tyle killi na QR ?

 

 

 

 

Ja osobiscie mialem humanem 16 a infektem 25 ale nie w jednej grze takie staty.

 

 

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...