Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Q)Ile spędzaćie czasu w Combat Arms.


Missbułgaria

Ile spędzacie czasu na combacie   

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile czasu sp?dzasz na Combacie w tygodniu?

    • 1-3 Godz.
      13
    • 4-6 Godz.
      7
    • 7-10 Godz.
      4
    • 10-15 godz.
      10
    • 15-20 godz.
      5
    • 20-25 Godz.
      12
    • 30 Godzin+
      21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aloha , Pytanie brzmi Ile czasu spędzasz na Combacie w ciągu tygodnia? poprostu jestem ciekaw ile nasi użytkownicy grają zapraszam do zagłosowania w ankiecie jak i wypowiedź w temacie.

W temacie można dać 1 Odpowiedź żeby nie było nabijania postów napisanie 2 raz skutkuje zreportowaniem użytkownika.Chcemy coś dopisać Edytujemy post.

Co ozacza że w temacie każdy może napisać 1 post ;)

Jeśli Ankieta sie podoba jebaj minusa D:

Obecnie mój wynik to 1-3 Godziny tygodniowo "Nie mam też ochoty na zabawe w żołnierzyka zegar tak tyka a czas umyka"

 

W wakacje to było ohohoo nie zdziwiłbym się jakbym w ktoryms tygodniu miał 20 godz + podczas wakacji lecz Combat sie przejadł ;P

@down nie ma to jak krytykować lecz sam napisałeś w temacie (42godz?) pro no life.

Kurw@ wyjdź i nie wróć.

 

 

Aha 2 post widać że inny jesteś ponieważ każdy użytkownik nie chce spamerów ale 1 nie umie zedytować postu. Pisząc to co napisałeś mogłeś zedytować post lecz ty takiej opcji nie masz.No Comment.

BTW. Myślisz że jesteś fajny? Bo osobiście niewiem kto cie tutaj trawi.

@Wrr jak ja robie temat to myśle po napisaniu 2 posta leci report a myśle ze nabicie 1 posta dla ankiety nie jest jakmis BIG nabiciem postów.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Specjalista
Opublikowano

no to troche bez sensu, bo zależy jaki czas, jak masz dużo czasu to można przesiedzieć cały dzień

a teraz jak mniej to bywa że i 0 tygodniowo

a jak nie mam nic do roboty do po 2h dziennie czyli 14h, ew 20

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

To wszystko zależy od czasu jaki mam bo jest tydzien gdzie totalnie nic nie robie i tylko gram + to tego weeekendy gdzie od 7 rano do poznego wieczorka potrafie pograc.

Teraz bardzo rzadko siedze bo duzo nauki, szkola , kobieta, dom, rodzina (w sensie mama,tata i siostry ^^ )

Dalem 30h bo i tak sie nadrabia w weekend :P

Zipperrr.png

 

 

 

########## HaSh ########## <3

Opublikowano

Trudno mi obstawić bo niekiedy w dzien nie gram a cala noc pykam ^^

W wakacje potrafilem w 1 dniu 20 h zrobic ( jak byl exp pwoiekszony)

teraz szkola nauka to dziennie srednio 2.5 h

 

2.5*5 = 12.5 - dni robocze

12*2 = 24 - przelom piatek sobota niedziela xD ale tylko czasem tak

 

@ strupek

jak grałes w ca to tyle no lajfiles bobie prawde pisze ^^

sygnack.png

Opublikowano

0 nie gram juz od 2 miechów a na forum wejde tez rzadko

Hy hy ja mam prawie to samo, ale od czasu do czasu do gry też wejdę. Dawniej było full no-life po 5 h conajmniej dziennie

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

@desert

bo przychodzilem ze szkoly o 15 gralem.do 21 potem lekcje,kapanie sie mo i nieraz jeszcze gralem.

nieraz tez siostra wejdzie 2 h na kompa

 

ojoj 2 post * dostane warna ?

nie bo nn nie ustala tu zasad tylko modki

 

 

@down

Co tak malo ? W majnkrafta nakurwiasz ? ;p

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Kiedys gralem calymi dniami.

 

Z budy przychodzilem i nawet do 0.00 siedzialem.

 

No a w weekendy cale dnie ;X

 

Teraz juz ni minuty.

 

 

EXPmIpC.gif

Opublikowano

gram tyle że wbicie SERGEANT FIRST CLASS(SFC) - Starszy sierżant stopień 1 zajęło mi rok

a to nie dlatego że nie umiem grać tylko dlatego że gram może 3-4 razy w miesiącu po 4 godziny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...