Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zagrac w metka na Win7 i viscie ?


Rockets

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie...

 

Czy macie problem z włączeniem Metina na Win7 lub viscie ?

Jeśli wyskakuje Wam jakis blad, nic sie nie dzieje itp. to ten poradnik istnieje dla Ciebie !

 

 

 

 

 

Są 3 spoboby. Kazdemu moze inny chodzic.

 

Pierwszy sposob to taki...

 

Pobieramy ten plik:

To jest ukryta treść, proszę

I wrzucamy do: C:/Program Files/ Windows/ System32

Wzucamy tam plik i uruchamiamy metina....

 

 

 

Nie działa?

 

Drugi sposób...

 

 

PPM klikamy na ikonke z metinem....

Wybieramy: "Rozwiąż problemy z zgodnoscia"

Lub. PPM ---> właściwości ----> zgodnosc i wybieramy Xp z service pack 2 lub 3

 

 

 

Nie działa?

 

Trzeci sposob.

 

Wlaczamy program PatchUptader

Uruchomi sie patcher i mozemy grac.

Jesli nie dziala zmien zgodnosc.

 

 

 

Nie działa?

 

Ostatni sposob.

Usun caly folder w kosz i go przywroc.

Wlaczasz Metina i juz.

 

 

 

Jesli zaden sposob nie dziala to od nowa pobierz metina i go zainstaluj.

Opublikowano

Mam tak samo jak @UP

 

Po za tym troszkę skopiowane widziałem gdzieś taki poradnik na innym forum ;] ale Tego + Ci dam

cooltext564906570.png

 

 

 

Jestem Optymistą !

 

 

 

 

 

beznazwytf.jpg

Opublikowano

Ehh....

Zobacz czy gdzies na forum jest taki poradnik... -.-

 

 

Co do 2x Up to moze akurat ty tak masz.

Niektorzy nie wiedza a szczegolnie jak zmienic zgodnosc.

Opublikowano

@Up

o.O

Ale niekotrym nie chodzi nawet z prawem admina.

W moim przypatku tak bylo.

Musialem zrobic ze zgodnoscia.

 

 

A jak komus sie nie chce sciagac a ma na pendrive albo plytce bo zmienil system?

Zawsze sie przyda.

Opublikowano

@up

 

Wtedy Windows 7 wywala komunikat czy aby napewno aplikacja zostala prawidlowo zainicjowana i czy chcesz sprobowac ponownie z zalecanymi ustawieniami to znaczy z prawami admina ew zgodnosc...

 

 

//pornografia

Opublikowano

oj tam pierd0lenie ..

 

miałem viste tydzien temu i działało bez niczego .. czyli normalnie

 

z powodu visty .. chyba wiecie oco chodzi <syf> wgrałem win 7 .

 

na win 7 tez chodzi bezproblemowo więc poco to ? : >

 

+ za starania ..

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano (edytowane)

Mam Błąd:

Sorry, your system does not support 3D graphics,please check your hardware and system configeration then try again.

 

Robiłem wszystko z instr.I żadne nie działa..

Zainstalowałem nowe sterowniki i nowego DirectX.I nadal nie smiga;/

Proszę o pomoc.Daje +++.

 

DirectX; 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Karta wideo GeForce G210M

 

Mam taki DirectX i nie działa.Nowe kodeki do GeForce też pobrałem.

A gry takie jak Rappelz,Nostale,Vindictus,LastChaos i 4Story działają więc w czym problem??

Edytowane przez cmik21
Opublikowano (edytowane)

Sorka za spam..Przez przeciazenie serwa ;]

Edytowane przez cmik21

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...