Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Mechanizm do automatycznego ścinania melonów ! Zapraszam


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Przygotowałem dla was film prezentujący mechanizm do automatycznego ścinania melonów.

Działa na zasadzie takiej ,że jeżeli melon wyrośnie ten mechanizm go automatycznie wykrywa i ścina.

Zapraszam do oglądania i przepraszam za mój chorobliwy glos.

 

 

 

 

 

 

Dziękuje za obejrzenie!

Podoba się? wciśnij "Fajne"

pod filmem dziękuje z góry

Pozdrawiam!

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano (edytowane)

Ciekawe :]

 

Sporoboje i Dam Edit czy Działa :]

 

@edit

 

Mi Niedziała :[

 

[Zrobiłem tak jak na filmku. 2Razy :[ ]

 

Więc niedostaniesz Minusa ani Plusa :P

Edytowane przez Dawid079

1234zh.jpg

Sygnatura By Dawid079

 

1233l.gifMoje Tuty: [bug z Kaktusem]

1233l.gifMoje Downloady : Permissions

1233l.gifTematy w Których możesz mi Pomoc : Plugin czy Ustawienie?

 

123dc.png

 

1233l.gifTu w Spoilerze Znajdziesz Zdjęcie Gry w Które Gram :]

 

 

2mrdzdu.png

Minecraft-no-reflection1-300x225.png

tibia.jpg

 

 

Opublikowano

niepraktyczne poniewaz potem musisz tam wbijać i otać ziemię od nowa, a to tylko pare sekund rozwalania bez zabawy z redstonem

 

Wiem ,że da się ustawić tak aby było ciągle zaorane nie wiem jak.. pewny koleś mi pokazywał jak to zrobić przestawiał redstona jakoś inaczej i nie musiał orać ponownie ^^ lecz ja nie wiem jak to zrobić ;/

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Fajny filmik ale dość trudny do zrozumienia, niepotrzebne gadanie itp. Przygotuj sobie jakiś text, nagraj film i dopiero wtedy dodaj głos :)

 

Chory byłem wtedy.. Słychać momentami jakby chrype ^^

 

Ale zacznę chyba przygotowywać tekst :D chociaż to głupie.. ^^

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano (edytowane)

odświeżam

 

UWAGA

Kliknij "Lubie To" jeżeli masz IQ 90+

 

Mam iq powyżej 120 ale nie kline "lubię to" ponieważ po co się męczyć z tym jak można po prostu "ściąć" je ręką...

 

@EDIT 400 post ^^

Edytowane przez *Happy*
21ca0r4.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem taki system jest troszkę zbędny, ponieważ trzeba znowu zaorać, żeby urósł kolejny melon. Jednak tak jak wyżej pisaliście można zrobić, aby farmland zostawał. Poniżej macie film Wojtka(znanego pewnie wielu metinowcom), który przedstawia jak zrobić w pełni automatyczną farmę melona/dyni.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fPOpnXrE53M&feature=channel_video_title

 

Przypominam film nie mój, ale skoro Wojtek wrzuca go na youtube to myślę, że nic się nie stanie jak go tu wrzucę.

Ustaw poniższy link jako stronę strartową, to pomaga.

http://www.pah.org.pl/pajacyk/dziekujemy

Opublikowano

Ciekawe ale dużo przedmiotów na to trzeba przeznaczyć i trochę skomplikowane;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...