Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak włączyć 2 Shaiye na jednym kompie[09.10.2011]


LastPchenx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto mój pierwszy poradnik.

A więc tak zastanawiacie się jak włączyć 2 Shaiye na 1 kompie bez patchera i vipera.

1.Wejdz w START--->PANEL STEROWANIA--->KONTA UŻYTKOWNIKÓW

2.Zrób 2 konto na kompie 70922217885024535409.jpg

3.Powyłączaj zbędne programy

4.Włączamy na pierwszym kocie --1-- Shaiye

5.Logujemy się do gry i zostawiamy postać tam gdzie chcecie przyjść 2 kontem,siadamy i minimalizujemy gre

6.Prze-logujemy się na 2 konto na kompie i włączamy grę

7.Logujemy się do gry i idziemy do naszego 2 konta

8.I to chyba wszystko mi działa

 

 

 

Jak się przydało proszę o plusa

09073062417199019668.jpg
Opublikowano

Po co To Wszystko ???

 

Wystarczy Shaiya ViperHack I załączasz nieograniczoną liczbę plików game.exe ;]

 

Poradnik Zbędny..

Pomogłem Daj "+"

Wcześniej Zbierałem Minusy Teraz Czas Na +

 

1390893245-U45191.png

Opublikowano

@up Dokladnie ;)

 

@Top

I nie każdemu bedzie działać, bo przy logowaniu na innego użytkownika rozłącza internet.

 

bo przy logowaniu na innego użytkownika rozłącza internet.

Ten argument świadczy że temat nadaje się do kosza. Nie mam pojęcia o co chodziło autorowi tematu. Jakby dało się wylogować i ściągać z torrenta to bym miał kompa 24/h :P

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...