Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Dot. Stawianie serwa na dedyku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Chcialbym zalozyc priva do m2 na dedyku :D Ale nie wiem nawet jak wgrac pliki na dedyka :(

Chcialem wgrac tego :

To jest ukryta treść, proszę

gotowca ale nie wiem w ogole od czego zaczac .

Wiec gdyby ktos mogl wytlumaczyc krok po kroku jak to zrobic bylbym bardzo wdzieczny . Oczywiscie bd + lub - jak kto woli !

Z gory dzieki

+

Opublikowano

Serwer zapowiada się bardzo fajnie, mamy środki na koszulki na początek. Pierwsze 30osob ktore wbiją jako pierwsi 120lv dostają koszulke za darmo naszego serwera + jakiś gratis w postaci Monet w IS lub jakiegoś itema.

FB.com/groups/FIFAWorldRynek

Opublikowano

Za co dzięki? Tu chodzi o to żeby ktoś to zrobił, a nie tutoriale... tutorial to byle gdzie znajde, chodzby na yt.

FB.com/groups/FIFAWorldRynek

Opublikowano

Za co dzięki? Tu chodzi o to żeby ktoś to zrobił, a nie tutoriale... tutorial to byle gdzie znajde, chodzby na yt.

 

chcesz bu ktos ci zrobil serwer za koszulka jak pisales w 1 swoim poscie tego tematu ?

hahhahha

a kolejna rzecz to napisz tutaj

To jest ukryta treść, proszę

ale za free lub + - nikt ci tego (wam) nie zrobi

bez YT

Opublikowano

Co ty tutaj wypisujesz, po pierwsze ortografia, po drugie naucz się czytać. Gdybys nie zauważył że mam środki na przeznaczenie dla dobra serwera :).

FB.com/groups/FIFAWorldRynek

Opublikowano

1. Serwera Dedykowanego nie stawia się na gotowcach

 

2. Te pliki co podałeś to tylko germany game i item+proto

 

3. One mają bugi i nie są sploszczone w 100%

 

4. Jeśli chcesz postawić serwer dedykowany to się stawia na czystych plikach ...

 

5. Po 5primo postawisz na gotowcach to ci padnie szybko serwer ..

 

6. Taki serwer pociągnie ci 2 góra miesiąc czasu ...

 

A co do tematu to masz tutaj ...

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Za co dzięki? Tu chodzi o to żeby ktoś to zrobił, a nie tutoriale... tutorial to byle gdzie znajde, chodzby na yt.

 

Ty się kolego za ortografię nie czepiaj ponieważ pisze się "choćby" a nie "chodzby" -.-.

[TuT]Księgi U Nauczycieli.

http://www.mpcforum.pl/topic/458194-tutksiegi-u-nauczycieli/page__p__3264731#entry3264731

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...