Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki by Massimiliano 1.8.1 [PL]


Massimiliano

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pliki.png

 

Witam. Chciałbym wam przedstawić moje pliki na wersję 1.8.1.

Są solidne , stabilne , bezpieczne i spolszczone przeze mnie.

 

pluginy.png

 

Zamieszczam poniżej listę wszystkich pluginów.

 

AuthMe - Logowanie

AntixRay - Ukrywa zloza

AutoMessages - Wiadomosci

AutoSave - Automatyczny zapis

ButtonWarp - Warp na przycisk

Jobs - Prace na serwerze

CraftBukkitToUpdate - Updaty

CommandBook - Podstawowe komendy

FalseBook - Mechanizmy

iChat - Prefiksy

iConomy - Pieniądze

iConomyChestShop - Sklepy

IPget - Zdobywanie IP

LWC - Zabezpieczanie skrzynek itp.

MagicCarpet - Latający dywan

Permissions - Uprawnienia

PermissionsPlus - Dawanie rang

RegionMarket - Handel dzialkami

VanishNoPickUp - Niewidzialność admina

WorldEdit - Edycja swiata

WorldGuard - Blokowanie np. TnT

Warpz0r - Warpy

 

 

rangih.png

 

Właściciel

Technik

Administrator

Moderator

KidMod

Sponsor

V.I.P

Architekt

Dziewczyna

WebMaster

Grafik

Zbanowany

pobierzl.png

 

[Pobierz] [skan]

 

infowx.png

 

Jak dodać administratora ?

Wchodzimy w folder plugins/permissions.

Otwieramy plik world.yml i na dole zmieniamy

np. z nickAdma na swojNick. To tyle.

Jakby być niewidzialnym ?

Wpisujemy komende /vanish. To tyle.

 

Taki drobny prezent , dla tych którzy używają. smile.gif

 

1318968340-U391680.png

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Skoro jest plugin PermissionsPlus to po co dodawałeś to:

 

 

infowx.png

 

Jak dodać administratora ?

Wchodzimy w folder plugins/permissions.

Otwieramy plik world.yml i na dole zmieniamy

np. z nickAdma na swojNick. To tyle.

 

 

Pliki na pewno twoje? :P

Opublikowano

Zaraz dam dowód.

 

Co do perm+ to wpisz tak i napisz czy działa.

 

/user -setgroup u:MemberName s:GroupName w:WorldName

 

Pozwolenie

 

xsog.jpg

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Widac że pozwolenie nie podrobione wiec ci wierze ;] A co do plikow to sa nawet fajne, bo ja sam uzywalem plikow Wicked'a ;]

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Bardzo fajne pliki ... xD

Mają takie pluginy które mi najbardziej się podobają :D

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Na tych plikach sobie grałem i na swoim save chciałem dać zabepieczenie na TNT nadaje zabezpieczenie i pisze ,ze zabepieczenie wyłaczone nadaje znowu i znowu to samo.. nie moge nadać flaga na tnt.. np. na creepery normalnie nadalem..

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...