Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer dla jednej osoby nie używając internetu ?


Allforyou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Chciał bym wam przedstawić tut'a Jak zrobić serwer dla jednej osoby bez internetu ? Większość osób pomyśli że to głupota robić serwer dla jednej osoby aa jednak nie ponieważ jeśli zrobimy serwer podwyższą nam się Fps'y I gra będzie bardziej płynna jak zauważyliście w nazwie tematu żeby wejść na ten serwer nie będziemy potrzebowali Internetu !

 

Bla Bla Bla ... Zaczynajmy !

 

Krok 1 . Pobierz pliki serwerowe byle jakie ja osobiście polecam z minecraft.net

Krok 2 . Wejdź w server properties i w pole server-ip= wpisz localhost zapisz i wyjdź

 

Gotowe teraz w minecraft'cie wystarczy dodać serwer i wpisać localhost i Możemy Grać bez Internetu do woli !

 

Proszę o zdjęcie %

 

Dzisiejszy Dodatek :

 

Jak zrobić serwer "Domowy" dla kilku osób BEZ HAMACHI !

 

Co oznacza słowo "Domowy" Oznacza to że na serwer będą mogły wejść tylko osoby które są podłączone pod Router w domu

 

Wystarczy że wpiszemy w adres serwera LocalHost i już bez hamachi ; )

 

Łatwe nie ? Jedyny minus to taki że musi być internet ; (

 

Pozdrawiam

 

Opublikowano

zajefajny pomysl :D i lepsze od single platyer !!! polecam :D

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

O tym wie kazdy kto chcial grac na 2 kompach na lanie.. Jakbys nie dal czcionki 6 to byloby to strasznie ubogie :D

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

mam problem z 1 punktem

 

 

Krok 1 . Pobierz pliki serwerowe byle jakie ja osobiście polecam z minecraft.net

 

JAK MAM POBRAĆ pliki bez internetu???

 

 

Aha prosiłeś o zdjęcie procenta:

 

5900732-gold-procent.jpg

Opublikowano

@UP ... Brak Słów dla ciebie ! To jest np . Jak nie masz internetu bo ci się coś zepsuje ... To aż tak głupi to chyba nie jesteś Nie chce ci ubliżać ale mnie prowokujesz

Opublikowano

To jest tut jak włączyć serwer czy co ? Było chyba kilka albo nawet więcej tutoriali że stawiając serwer może zwiększyć się fps. A stawiając serwer nawet z ip hamachi i będąc bez internetu da się wejść na swój serwer. Więc nie wiem po co i o czym jest ten temat ?

Opublikowano

Ja to Znałem.

 

Ale Piszę Ponieważ:

 

Zalozylem serwer. Niemiałem neta.

 

Podłonczyłem 2 Kąp Zeby Brat tez Mogł załozyc Serwer i sobie grac.

A Mowie Raz Się Zyje Wpisalem u Brata Moje IP ktore dałem po Chwili patrze wbił na serwer.

 

Wiecie czym to moze być spowodowane?

 

@Ps.

 

Masz +

1234zh.jpg

Sygnatura By Dawid079

 

1233l.gifMoje Tuty: [bug z Kaktusem]

1233l.gifMoje Downloady : Permissions

1233l.gifTematy w Których możesz mi Pomoc : Plugin czy Ustawienie?

 

123dc.png

 

1233l.gifTu w Spoilerze Znajdziesz Zdjęcie Gry w Które Gram :]

 

 

2mrdzdu.png

Minecraft-no-reflection1-300x225.png

tibia.jpg

 

 

Opublikowano

Nie wiem co to te "server properties" jestem ciemny w sprawach stawiania serwera :( Masakra.. kto mi pomoże gdzie to kliknąć :D

 

 

@edit

 

juz wiem :D sciaglem pliki serwerowe jakieś i już wiem o co kaman!

 

 

 

@edit

 

te pliki serwerowe moga być na dysku w obojętnym miejscu? czy musze gdzies je wgrać?

 

@edit

 

 

sorry za pytania już odpaliłem wszystko sam :D

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

To powiesz nam jak mamy pobrać pliki bez internetu ?

 

 

Boże ... Widać że ciebie nie dorobili ! To jest taki serwer tylko dla zwiększenia Fps'ów

 

Kłania się czytanie ze zrozumieniem xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...