Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnatura i Avatar


Gerdinus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Sygnatura Zlecenie

 

Tematyka : Ładna Kobieta :)

Wyokość: 89

Szerokość: 446

Napis/y: Gerdinus&Toxiczek&4HandsUp (tak jak na sygnaturce poniżej ;>)

Kolorystyka: http://www.pandoramt2.pl/forum/image.php?u=22978&type=sigpic&dateline=1317513194 (taka Jak tutaj )

Dodatkowe informacje od zlecającego:Sygnatura wg. Chcę sygnaturkę podobną do tej znajdującej się powyżej, kolorystyka do mnie przemawia do tego ładnie wkomponowany napis, czegoś takiego potrzebuję. Zamiast głowy tego czegoś, chciałbym jakąś ładną kobietę ale tak wkomponowaną aby nie zepsuła całokształtu kolorystycznego.

Ewentualnie sygnatura może być jeszcze w pomarańczu lub szarości ale tego typu co powyższa.

 

 

Avatar Zlecenie

Tematyka: Ogólna (Dokładnie takie coś jak na Avatarze, nie wiem jak to ująć)

Wyokość: 100

Szerokość: 100

Napis/y: 4HandsUp

Kolorystyka: http://www.pandoramt2.pl/forum/image.php?u=36657&dateline=1312922805&type=profile

Dodatkowe informacje od zlecającego:Sygnatura wg. Chciałbym coś typu Avatara wyżej, kolorystycznie podobne, jakże i redner.

Nie koniecznie tego samego pokroju ale tego typu.

Czekam na propozycję .

Edytowane przez Gerdinus

70947132.jpg

 

"Słowa takie jak uczciwość, honor i braterstwo nie są dla mnie tylko pustym frazesem wyrytym na ostrzu mego miecza"

 

"Pamiętaj, żeby nigdy nie przestawiać myśleć.!"

"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać"

Copyright by Gerdinus

Opublikowano

hmmm Kolego nie chodziło mi o takie coś :P

Za duża kobieta, avatar to tylko pomniejszenie sygnaturki o napisie nie wspomnę.

Bardzo fajnie napis zrobiłeś wytłuszczony 4Hands i pod tym te dwa. To mi się jedynie podoba, Ale jeżeli chodzi o render to mniejsza ta kobieta z boczku, żeby więcej kolorystyki było widać bo jest ładna .

A avatar całkiem inny ma być .

Postaraj się zrobić coś innego.

Starania także nagrodzę plusikiem ;d

70947132.jpg

 

"Słowa takie jak uczciwość, honor i braterstwo nie są dla mnie tylko pustym frazesem wyrytym na ostrzu mego miecza"

 

"Pamiętaj, żeby nigdy nie przestawiać myśleć.!"

"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać"

Copyright by Gerdinus

Opublikowano

Masz kilka nie pracuję na tym tylko wale na oczko co mi się spodoba dam Ci...

 

kolo2n.jpg

 

kolo5.jpg

 

kolo6.jpg

 

kolo7r.jpg

 

kolo8.jpg

 

kolo9.jpg

 

 

Ramkę dodam jak coś Ci bd odpowiadać

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Coraz fajniej. Hm.

Wiec tak.

Pierwsze 3 odpadają nie lubię anime i nie przemawia do mnie ten render.

4 praca tez mi nie odpowiada zbytnio.

praca numer 4 mi się nawet podoba, powiem tak

fajna kolorystyka z tym purpurowym i jasne, takie ciekawie wyglądające zestawienie, hm.

jakbyś tam jakąś ładną kobietkę walnął jeszcze, nie chodzi mi o twarz tylko głównie jakaś powiedzmy "pół nagą" panią było by ciekawie.

5 odpada, zbyt płaskie.

70947132.jpg

 

"Słowa takie jak uczciwość, honor i braterstwo nie są dla mnie tylko pustym frazesem wyrytym na ostrzu mego miecza"

 

"Pamiętaj, żeby nigdy nie przestawiać myśleć.!"

"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać"

Copyright by Gerdinus

Opublikowano

Powiem tak niedawno wróciłem za małej libacji i zmęczony byłem ;p nudziło mi się to robiłem :D

 

 

Hmm jak odpocznę na pewno coś ciekawe zrobię :) zobacz w mojej sygnie/stronie prace :)

 

Dobra lecę odpoczywać jak coś jeszcze coś zrobię :) cya :D

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano (edytowane)

Na pewno zobaczę :)

To czekam na pracę :)

Edit!

Bardzo fajne pracę :)

Ta "Kochaj" mi się podoba.

Fajna praca.

Coś tego Typu byś mógł zrobić...

Taka Kolorystyka Kobieta fajnie ujęta i dość ciekawe proporcje do tego ładny napis, lekko przemodelować i dodać mój napis 4HandsUp tak jak to fajnie robiłeś z tymi dwoma poniżej .

czekam :)

A Avatar coś typu "ALONE" byś mógł zrobić, fajna kolorystyka :)

Edytowane przez Gerdinus

70947132.jpg

 

"Słowa takie jak uczciwość, honor i braterstwo nie są dla mnie tylko pustym frazesem wyrytym na ostrzu mego miecza"

 

"Pamiętaj, żeby nigdy nie przestawiać myśleć.!"

"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać"

Copyright by Gerdinus

Opublikowano

Coś się wymyśli ale np jak chcesz dogadać szczegóły pisz na gg ja tu mało co zaglądam teraz to robię pracę dla kogoś z mpc ;p

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Okey zaraz napiszę .

70947132.jpg

 

"Słowa takie jak uczciwość, honor i braterstwo nie są dla mnie tylko pustym frazesem wyrytym na ostrzu mego miecza"

 

"Pamiętaj, żeby nigdy nie przestawiać myśleć.!"

"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać"

Copyright by Gerdinus

Opublikowano

Można zamknąć :)

70947132.jpg

 

"Słowa takie jak uczciwość, honor i braterstwo nie są dla mnie tylko pustym frazesem wyrytym na ostrzu mego miecza"

 

"Pamiętaj, żeby nigdy nie przestawiać myśleć.!"

"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać"

Copyright by Gerdinus

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...