Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OrientalMT2 [Dedyk]


Ekskluzyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

1_Bez_nazwy_1.png

 

dedyk.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

Procesor Intel Xeon 3440 (4 x 2 x 2.53 GHz)-polska serwerownia

 

ram.png

Ram 12GB DDR3-polska serwerownia

 

net.png

Łšcze 100 Mbit-polska serwerownia

 

linki.png

 

web.png

http://www.orientalmt2.pl/

reg.png

http://orientalmt2.pl/register.php

klient.png

http://orientalmt2.pl/download.php

rank.png

http://www.orientalmt2.pl/

is.png

http://orientalmt2.pl/itemshop.php

ip.png


status.png

http://www.orientalmt2.pl/

pl.png

Brak

skan.png

Brak

 

 

info.png

 

npc.png

orientalss.png

 

start.png

ulepszacze.png

Na epiki.

 

exp.png

500%

 

drop.png

300%

 

yang.png

200%

 

video.png

[/media]

 

Zamknieta.png

 

autor.png

 

 

stopka.png

 

 

 

Witamy.

 

Jeżeli szukasz serwera, przyjemnego i dobrego to zapraszam Cię na OrientalMT2.

OrientalMT2 powstał już 6 miesięcy temu, co udowadnia, że znamy się na rzeczy.

 

W tym czasie zostało dodanych wiele nowoci, oraz były lekkie poprawki.

Serwer jest prowadzony przez ogarniętych i pomocnych ludzi.

Nasz serwer nie jest przeznaczony do zarobku z IS.

 

sprzetserwera.png

 

Procesor:Procesor Intel Xeon 3440 (4 x 2 x 2.53 GHz)-polska serwerownia

Pamięć Ram:Ram 12GB DDR3-polska serwerownia

Łšcze:Łšcze 100 Mbit-polska serwerownia

 

waznelinki.png

Mamy profesjonalnš stronę głównš serwera:

http://www.orientalmt2.pl/

Rejestracja:

http://orientalmt2.pl/register.php

ItemShop:

http://orientalmt2.pl/itemshop.php

Mamy własnego Clienta serwera oraz Patchera.

Client jest dopracowany, mamy nowy wyglšd moobków w DT

http://orientalmt2.pl/download.php

Patcher:

http://orientalmt2.pl/download.php

Forum Serwera:

http://forum.orientalmt2.pl/

 

infooserwerze.png

Raty serwera:

Zdobywanie dowiadczenia wynosi:500%

Jednak taki sposób podania rat nie pokaże jak naprawdę się expi.

Jaki 65 poziom osišgniemy w 1 godzinę, oczywicie nie liczšc bonowania.

Potem będzie już trochę ciężej.

Żeby osišgnšć 80 poziom musimy powięcić z 3 godziny gry.

Ogólnie w jeden dzień bez siedzenia 24h na kompie osišgniemy około 95 poziom.

Zależy to oczywicie od zdolnoci gracza.

 

Drop przedmiotów wynosi:300%

Drop zbędnych przedmiotów został zmniejszony.

Od 85 poziomu w Grocie Wygnańców(Atlantydzie) wypada nam z mobów Broszura Szermierki.

Na poczštku leci ona słabo, dopiero z coraz większym poziomem zaczyna ona nam dropić coraz częciej.

Broszurki szermierki oraz Czerwone i Niebieskie zioła dropiš również od 110 poziomu z metinów na 130 i 135poziom.

Znajdujš się one na mapie zwanej "Zoombie".

 

Szansa na zdobycie YANG:200%

Yangi wypadajš nam doć dobrze, jednak by nie zabrakło nam na żadnym poziomie pieniędzy dropiš również sztabki złota 10kk i 5kk.

Sztabki dropiš na każdym poziomie i z każdego potwora.

Sztabki lecš bardzo dobrze, do 30 poziomu poleci nam około 30 sztabek po 10kk.

 

Ulepszacze:

Na serwerze ulepszacze potrzeba sš tylko na bronie 80lvl, 85lvl, 90lvl, zbroje na 85lvl, 100lvl, 120lvl, 140lvl, 160lvl, 175lvl, 190lvl oraz na epickie eq na 80lvl i 140 lvl.

Dobrze to może teraz trochę o ulepszaczach.

Ulepszaczami na serwerze sš:

Broszura Szermierki:Broszurka_Szermierki.jpg

Dropiš one w:

Grocie Wygnańców od 85lvl.

wištyni Smoka od 100lvl.

Mapie Zoombie od 105lvl.

 

Perły:Bia%C5%82a_per%C5%82a.jpg, Niebieska_per%C5%82a.jpg, Krwawa_per%C5%82a.jpg

Możemy je nabyć u Najaranej Anki za:

Biała perła:20kk

Niebieska perła:30kk

Krwawa perła:50kk

 

Czerwone Zioło:reduf.jpg

Dropi ono z metinów na 130lvl i 135lvl.

Dropi ono również z Generała Setaou i Berana Setaou

 

Niebieskie Zioło:blie.jpg

Dropi ono z metinów na 130lvl i 135lvl.

Dropi ono również z Generała Setaou i Berana Setaou

 

Handlarze:

orientalss.png

Handlarze sš cenowo dostosowani do iloci dropienia yang/sztabek.

U Najaranej Anki(ostatni ss od dołu) możemy kupić Pustš Butelkę(2 od prawego dolnego rogu).

Pusta Butelka daje nam wszystkie skille na Perfect.

Możemy jš nabyć za 25kk.

U Najranej Anki widzimy również "roski".

Pewnie zapytacie gdzie Zielona Rosa.

A więc zielonej rosy nie ma ponieważ postacie typu:

Szaman Smok/Leczenie

Sura BM

By bili skilami po 100.

Dlaczego?

Ponieważ na serwerze sš wprowadzone szmaragdy z magiš wbudowanš a do tego dojdzie zielona roska 20% to już nie ma mowy aby szaman czy sura wygrał.

Pelerynki i buty wiatru sš za 200yang.

Kamienie Duszy sš w cenie od 30kk do 50kk to zależy jakie.

Nie ma u nas dużych zielonych mikstur, a to dla tego, iż woj body z bersekiem na P bardzo szybko bije a z dużš zielonš potkš by nic nie dało się zrobić bo nie można było by wstać.

Bronie na 30 lvl możemy zakupić za 100k.

Zbroje możemy kupić od 50k do 1kk.

To chyba takie najważniejsze informacje o handlarzach.

Możecie też obejrzeć naszego Game Play'a:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=pK51mZV83bs&feature=player_embedded

 

ekipaserwera.png

Nasz team liczy 3 osoby.

[HA]ShaRRaM-Główny założyciel serwera.

[GM]TakiJedenPan-Zajmuje się pilnowaniem porzšdku na serwerze oraz organizuje eventy.

Vatu-Administrator Forum.

GM chodzš też często prywatnymi postaciami wiec radzę uważać na słowa.

Teraz może przedstawię tabele kar takš mini:

Kamer Mod-Perm Ban.

Obraza-Ban 3dni(może być mniej zależy od skali wyzwisk)

Obraza rodziny-Perm

Groby dotyczšce życia realnego-Perm

Wykorzystywanie bugów-Perm

 

Przykładowe Eventy na serwerze:

Event Zuo

Event OX

Wojna królestw

Oraz inne.

 

odautora.png

Na serwerze znajdujš dwie nowe mapy.

Jest to wištynia Smoka od 100 poziomu.

swsmoka.png

 

Oraz Mapa Zoombie od 105 poziomu.

mapkazoombie.png

 

Na serwerze jeżeli mamy gildię, możemy zakupić ziemie gildi.

Ziemia gildi kosztuje 50kk lecz żeby co na niej postawić musimy wydać 300kk na drewno, dykte, kamień(sš one u Handlarki).

Na naszym serwerze maxymalnym poziomem jakim możemy osišgnšć jest 170.

Ale niedługo planowane jest wprowadzenie 250 poziomu.

 

To może teraz parę słów o biżuterii.

Biżuteria Setaou na 80 poziom:

itemysta.jpg

Teraz może opiszę bony jakie się znajdujš w czym.

A więc:

Glany Setaou(buty)-25% szybkoci zaklęcia się oraz 2000hp. Robi się je z "Buty ognistego ptaka+9"

Klamra Setaou(bransoleta)-Szansa na krytyczne uderzenie 15% oraz Szansa na przeszywajšce uderzenie 15%.Robi się jš z "Bransol. Z Niebiań. Łez+9"

Keta Setaou(Naszyjnik)-Szybkoć zaklęcia 15% oraz Obrażenia Umiejętnoci 13%.Robi się jš z "Naszyj. Z Niebiań. Łez+9"

Kaptor Setaou(Hełm)-Szansa na otrucie 3%.Robi się go z każdego hełmu+9 na 41lvl.

Kolce Setaou(Kolczyki)-Obrona +15% oraz Wartoć ataku 15%.Robi się je z "Kolczyki z niebiań. łez+9"

 

Smocza biżuteria na 140 poziom:

targon.png

Smocza Bransoleta Zapomni.-3000hp, 25% szansa na przyszywajšcy atak oraz 25% obrażeń do PŻ.

Smoczy naszyjnik zapomi. -Obrażenia Umiejętnoci 15% oraz regeneracja PŻ 20%.

Smoczy kaptur zapomni.-Obrona 140.

Smocze buty zapomni.-Szybkoć ataku 15%, szybkoć poruszania się 16% oraz obrona 60.

Smocze kolce zapomi.-5000hp, Szansa na krytyczne uderzenie 15% oraz szybkoć zaklęcia 15%.

 

System ulepszeń zbroi:

zbrojet.png

70lvl > 85lvl > 100lvl > 120lvl > 140lvl > 160lvl > 175lvl > 190lvl

 

System Ulepszeń broni:

Bojowy MieczBojowy_miecz.jpg->Miecz SyriuszaMiecz_Syriusza.jpg->miercionone Ostrzeimages2ilm.jpg->Księżycowy Miecz25538274268702383713.jpg

PartyzanaPartyzana.jpg->Zabójca Zółtego Smoka2woj80.jpg->Pogromca nieb. smoka15050379.png->Ostrze Boga Smoków77143354286661713269.jpg

Miecz EgzorcystyMiecz_egzorcysty.jpg->Brzegowe OstrzeBrzegowe_Ostrze.jpg->więty Miecz%C5%9Awi%C4%99ty_Miecz.jpg->Miecz Baronabaronz.jpg

Smoczy nóżimages3pm.jpg->Bezduszne Noże->Bezduszny_N%C3%B3%C5%BC.jpgZšbkowane Nożezabki.jpg->>wietlisty nóż85481048218702722518.jpg

Olbrzymy Łuk Żółtego SmokaWielki_%C5%81uk_%C5%BB%C3%B3%C5%82tego_Smoka.jpg->Łuk Diabła->Olbrz._%C5%81uk_Diab%C5%82a.jpgUpiorna Kusza97896107.png

Dzwon Nieba i ZiemiDzwon_nieba_i_ziemi.jpg->Hibiskusowy Dzwon0803150846.jpg->Dzwon miercidzwony4.png

Wachlarz ZbawianiaWachlarz_Zbawienia.jpg->Diabelski Wachlarzwachlarze2.png->Wachlarz leżšcego smokalecegosmoka.jpg

->Wachlarz 8-trigramów96162225414071669523.jpg

 

Na serwerze znajdziesz także najnowsze Demon Tower a raczej Exille Tower.

Żeby wejć do nowego ET musimy mieć grupę 5 osobowš i lider musi mieć przynajmniej 110lvl.

 

Dodatkowe info. o ET.

Zamiast króla jest dziewięć ogonów.

 

Zamiast Elit. Króla Demonów jest Lodowa Wiedma.

 

Zamiast Rippera jest Beran Setaou.

 

Filmik możecie zobaczyć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=SBLlTzK94FY&feature=mfu_in_order&list=UL

Opublikowano

Ja bym serdecznie zagrał za serwerze ale na 2 jaki wydacie . Bo póki wbije lv aby móc coś znaczyć na serwie to minie jakieś 2 tygodnie . Dlatego wole zacząć na nowym serwerze .

Ja zbierać tylko + i dziękować za te + !

Opublikowano

Serwer nawet ujdzie miałem okazję poprowadzić ten serwer jako GM...

Ale są dwa negatywy ..

1)Administrator nie pilnuję kto mu wchodzi na kompa.. Przez to tworzą sobie eq z tzw Panelu GM by Bambusek3

2)Często olewa Osoby które mają problem z serwerem.

________________

Nie zagram Ponieważ mam blokadę na IP .

Pozdrawiam.

Opublikowano

 

 

łooo xdd

 

Dziwie się ze jeszcze ten skurwiel w Teamie jest... Bym wyjebał go odrazu.. takie przyjeba pierdolonego.. sharrram dzieciaku sam wypierdalaj do szkoły..

33285.gif

35678.jpg

34964.gif

32345.jpg

34507.jpg

 

Daj MINUSA !

Dostaniesz Talon na kurwe i balon

Opublikowano

mi wystakuje log wtf ????

 

 

ściagnołem clijenta i kupa ;[

# CASE: GELID DARKFORCE           # RAM: ADATA 7-7-7-20 3X2   # PSU: Thermaltake 730 SE
# Mouse:ZOWIE FK2 2012   # CPU: I7 920 4,20GHZ  # SOUNDCARD: Creative Sound Blaster X-FI XtremeGamer
# Mousepad: SteelSeries QcK +        # CPU COOLER: PROLIMATECH MEGAHALEMS REV 2.0 SILVER
# Headset: SteelSeries 5hv2 White    # MOTHERBOARD: P6T DELUXE V2   # CARD: GTX 580 MSI TWIN FROZR
# Keyboard: TESORO DURANDAL ULTIMATE MOBA  # MONITOR: SAMSUNG 85 HZ DUNNO MODEL  # HD: SSD 128 KINGSTON,BE WD1003FZEX 1TB

Opublikowano

Vatu to typowy dzieciak, tak jak wszyscy mówią, że serwer do dupy on też tak bd mówić, ale jak już dostanie posadkę to bd to najlepszy serwer na świecie, bo przecież dostał posadkę Admina na forum, mniejsza z tym, że na starcie jako pierwszy miał VIP na forum i przywileje w grze, ShaRRam zobaczył, że Vatu to dojna krowa i "zainwestował" bo co mu szkodzi dać posadę, która jest za free jak jeszcze na tym zarobi?

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

Coś dziwnego , tak to Vatu mówiłeś że sharram to chodzący idiota jeszcze za czasów jak byłem GM na tym dość nudnym serwerze ....

A teraz jesteś Administratorem Forum ...

Sharram już nie ma kogo wpychać na stanowiska to bierze takich co się da ..

Opublikowano

vixer, ladnie najebane w tej bance masz.

 

jak sie pisze samemu z sobą na gadu gadu?

 

nawet debilu piszesz takim samym zjebanym stylem piszac kropke po spacji

Opublikowano

vixer, ladnie najebane w tej bance masz.

 

jak sie pisze samemu z sobą na gadu gadu?

 

nawet debilu piszesz takim samym zjebanym stylem piszac kropke po spacji

Wiesz co przede wszystkim nie obrażaj mnie bo mnie nie znasz ..

hm.. szkoda słów na Multi konto

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...