Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Avatar i Sygnatura :) WAŻNE :)


The Viper RKO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygna:

Tematyka: O.S.T.R. lub DonGURALesko :)

 

Wysokość: do forum i taka żeby fajnie to wyszło (max 200px)

 

Szerokość: Tak jak wyżej :) (max 800px)

 

Napis/y: Jeśli na sygnie będzie Ostry to :

Miłość, marzenia, uczucia i myśli,

jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt.

By żyć, by być i istnieć dla szczęścia,

teraz Ty i my czyli ludzie po przejściach . ( i z boku gdzies prosze o napis : The Viper RKO )

 

A jeśli DGE to :

A ja nie będę nikogo do niczego przekonywał.Będę siedział w cieniu nazywał rzeczy po imieniu . ( i z boku gdzies prosze o napis : The Viper RKO )

 

Kolorystyka: Dopasowana :)

 

Dodatkowe informacje od zlecającego:

 

Avatar :)

 

Tematyka: O.S.T.R. Albo DonGURALesko

 

Wysokość: odpowiednia czyli : (maks. dopuszczalna na Naszym forum to 150/ 200px)

 

Szerokość: tak jak UP czyli (maks. dopuszczalna na Naszym forum to 150/ 200px)

 

Napis: (opcjonalnie) The Viper RKO

 

Kolorystyka: dopasowana

 

Dodatkowe informacje od zlecającego:

mouddd.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...