Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnaturka i Avatar


Moostick

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam wszystkich,

 

chciałbym poprosić was o sygnaturę i avatara.

 

Sygnaturka:

 

 

Tematyka: MPC Forum (wiecie tam logo mpc)

 

Wysokość: Niestety nie znam się. Standard

 

Szerokość: Niestety nie znam się. Standard

 

Napisy: Moostick MPC - USER

 

Kolorystyka: Kolor przypominający forum.

 

Nagroda: Napisz w poście. Dam wszystko co mogę. ;)

 

 

Avatar:

 

 

Tematyka: MPC Forum ( podobnie jak sygnatura)

 

Wysokość: Niestety nie znam się. Standard

 

Szerokość: Niestety nie znam się. Standard

 

Napisy: Moostick

 

Kolorystyka: Kolor przypominający forum.

 

Nagroda: Napisz w poście. Dam wszystko co mogę ;)

 

 

 

Pozdrawiam,

Moostick :)

 

@edit:

 

Dziękuje za dodanie prefixu.

Edytowane przez Moostick

moostick.jpg

 

by xamizo

 

Praca na forum nie jest godna mojego stopnia.

Opublikowano (edytowane)

Naucz się czytać, nie chce userbaru (czy jak to się nazywa) tylko sygnaturkę i avatara -.-

 

@edit:

To buttony.. -.-

 

Ja chce sygnaturkę z moim nickiem, a nie chce plagiantować irp.

Edytowane przez Moostick

moostick.jpg

 

by xamizo

 

Praca na forum nie jest godna mojego stopnia.

Opublikowano (edytowane)

Dobra, zrobiłem coś ;P

sygnatura:

moostick.jpg

avek ( troszeczkę nie wyszedł :P jak coś to pisz ;]):

moostikavek.jpg

//edit

już zmieniam avka :D dam edita

2 avek: mam nadzieję, że lepszy :P jak coś to pisz : ]

moostickavek2.jpg

 

//edit#2

daj proszę pod sygną coś takiego

To jest ukryta treść, proszę

by xamizo

 

//edit#3

daasz Plusiki ;D ?

dzięęki ;P

Edytowane przez xamizo
Opublikowano (edytowane)

Dobra, zrobiłem coś ;P

sygnatura:

moostick.jpg

avek ( troszeczkę nie wyszedł :P jak coś to pisz ;]):

moostikavek.jpg

 

Sygnaturka jest OK, ale Avka możesz trochę poprawić

 

PS. Pod sygnaturką napisze, że ty to zrobiłeś ;)

 

@edit:

 

OKE to jest dobre xD

 

THX

 

@edit2:

 

Jak ktoś chce jeszcze zrobić dla mnie sygnaturkę i/lub awatara to niech zrobi. :D

Edytowane przez Moostick

moostick.jpg

 

by xamizo

 

Praca na forum nie jest godna mojego stopnia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...