Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyrównać teren. Proszę o szybką pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pewne pytanie, a mianowicie: Jak wyrównać teren na singlu ?? Posiadam single player command 1.8.1 i próbowałem z cuboid set1/2, próbowałem z drewniana siekierką i nic. Prosił bym o pomoc jaka komenda czy coś. Naprawdę zależy mi.

Z góry dziękuje i pozdrawiam. Oczywiście +/- dla każdego.

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Niby mam taki folder ale gdy wpisuje //set 0 to wyskakuje komunikat: "Command not found - //set". Jeśli możesz podaj linka z takim czymś żebym mógł zrobić tak jak mówisz.

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano (edytowane)

Teraz to już w ogóle dupa, bo mam czarny obraz przy włączaniu... Kto mi może podać dobre pliki (linki do pobrania: mod loader, world edit, single player command) wszystko pod 1.8.1. Naprawde proszę o pomoc...

 

@edit. Dobra mam mod loadera pod 1.8.1 i działającego single player commands. Potrzebuje tylko world edita pod 1.8.1. Kto mi może podżucić ?

 

@edit2. Wszystko rozwiązanie :D Dziękuje za pomoc oczywiście każdy wynagrodzony. PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU !!

Edytowane przez dawidsj

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...