Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak szybko uzyskać +20lvl gdy rozpoczynamy grę


K0LIBER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym wam pokazać jak szybko uzyskać ponad 20 level.

A więc zaczynamy.

 

Od razu mówię że jest ten sposób troszkę ryzykowny.

 

Na początek ściągamy MobberHacka

http://www.mpcforum.pl/topic/439880-tutdl-mobber-hack/

Tam jest wszystko opisane co i jak

 

Gdy już zainstalujemy MobberHacka podchodzimy do jakiegoś gracza 30lvl max.

Jeśli chcemy kogoś lepszego to musimy wbić taki lvl żeby nie było różnicy 30 poziomów

 

Dobra , znaleźliśmy tego gracza i oferujemy mu na PW lurowanie pelerynami męstwa w PT.

Te peleryny męstwa to jest opcja MobberHacka. Powiedzmy że chcę żebyśmy mu polurowali na EZO

to idziemy razem z nim , my mu lurujemy MobberHackiem a nam za to co on zabije leci PD.

 

To już na tyle. Myślę że poradnik się przyda.

Proszę o wyrozumiałość ponieważ jest to mój pierwszy poradnik.

Jak się podobało to proszę o +

A jeśli nie to też proszę o +

Taki żarcik :)

Opublikowano

Przecież to jest stare, i nudne. o_O

A poza tym, ja się expiłem na BO, tzn łącznik i 62lv i postać o niższym poziomie, to exp leciał tak marnie, że to poezja. Polecam robić takie coś, ale na dzikusach czy m1 niedźwiedzie itp...

chuj.

Opublikowano

A ja polecam uczciwie expić i tyle

Bo ci co grają na hackach to:

a)Nie umieją grać w metin2

b)Trudno im wbić 2 lv nawet.

c)Graja tylko dla zysku

Gracie pewnie też na expbotach sami kiedyś wkurzaliście się jak wam expboty ksuly pomyślcie teraz o innych jak się oni teraz czują .

I pamiętajcie żaden ale to żaden YANG HACK i TRADE HACK NIE ISTNIEJE!

A potem płaczecie że wasze konto jest zablokowane. Albo haslo nie działa.

Jestes n00bkiem? Walnij -

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A ja polecam uczciwie expić i tyle

Bo ci co grają na hackach to:

a)Nie umieją grać w metin2

b)Trudno im wbić 2 lv nawet.

c)Graja tylko dla zysku

Gracie pewnie też na expbotach sami kiedyś wkurzaliście się jak wam expboty ksuly pomyślcie teraz o innych jak się oni teraz czują .

I pamiętajcie żaden ale to żaden YANG HACK i TRADE HACK NIE ISTNIEJE!

A potem płaczecie że wasze konto jest zablokowane. Albo haslo nie działa.

 

 

To jest MPC czyli Multi Player Cheats, forum o cheatach , więc nie żal sie na tym forum że ludzie graja na expbotach

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

znowu odswierzam temat sorry ale kolega ktory napisal ten temat nie wie ze gdy wlaczamy tego typu programy to tylko my widzimy przywolane potworki a koles jadacy np koniem kolo nas widzi jak 20 metrow od nas padaja mooby :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jeśli już odkopales to moby są tak przyciągne jak przez pelerynki.

________________________________________________________________________________

 

Sekhmet

________________________________________________________________________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...