Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy będę mógł zagrać w Call of Duty 4 ?


kaskmdksd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema powiecie mi na jakich i czy wogole cod4 mi pojdzie na moim kompie:

Windows XP SP3

896mb ram

procek amd anthlon 2x 2.19ghz

karta graficzna ati radeon xpress1250

64c4d74f31d84b5bbb1a81267f87577a.0.gif

 

 

 

 

74a6fbde5973431a9bec6b03448c69d0.0.gif

 

kstepien96.gif

Opublikowano (edytowane)

Sprawdź a nie się pytasz ;)

A i raczej pójdzie chodzi na 9600 to czemu nie na tym ma shader 2.0 wiec zdecydowane raczej tak bo ramu trochę mało na pewne działanie gry

Edytowane przez vxcv24
Opublikowano

składnia zdania bardzo profesjonalna i bardzo dobra ;] Weź nie kalecz Polskiego bo to wbrew pozorom fantastyczny język.

 

@top

 

wiem, że na tym forum nie popieramy piractwa, ale najlepiej ściągnij (NIE STĄD) coda i spróbuj.

szefmarcin.png

Opublikowano

co teraz oczekujesz za pomocy? mogę Ci poradzić jedynie dobry cfg. Ale, żeby nie było podane wszystko na tacy poszukaj sam na MPC. Jest na 2 stronie cod4. Mojego autorstwa.

szefmarcin.png

Opublikowano

składnia zdania bardzo profesjonalna i bardzo dobra ;] Weź nie kalecz Polskiego bo to wbrew pozorom fantastyczny język.

 

@top

 

wiem, że na tym forum nie popieramy piractwa, ale najlepiej ściągnij (NIE STĄD) coda i spróbuj.

 

To mnie śmieszy, nie popieramy piractwa ale hacki to co innego... Prawda ?

 

@Topic

 

Pójdzie lecz będziesz mieć mało fps, ja mam trochę lepszego kompa i mam koło 30 fps ;/

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...