Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Błąd]Przez serverinfo.py - gdy zmieniam to mi taki wyskakuje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

cze

etc.png

gdy zmieniam w moim clientcie w root ,serverinfo.py to wyskakuje mi taki błąd jak w ss ..

tylko wtedy wyskakuje mi gdy zmieniam np serverinfo.py na te pod 2010 .. a mam clienta 2010 i sf 2010 ;x

moje ip to 195.117.191.120

i moje serverinfo.py wygląda tak :

 

To jest ukryta treść, proszę

moje porty to 11002/13000 i wybija wlasnie mi jak zmienie ten błąd .. a na zwyklym od kamera tym new to nie mam błędu ale za to nie moge się polączyc..

a wiem ze to przez to bo jak robie spolsz. z pongiem : 1234abcd5678efgh to moge sie wbic .. tylko po chwili wywala mnie bo pisze ze client nie jest zgodny z wersją plikow serwerowych

 

PS: moj client to ten :

To jest ukryta treść, proszę

 

na te nie działające robie tym poradnikiem :

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez sfUSERmsql

+

 

zbieram -

 

Opublikowano

na zwyklym od kamera tym new to nie mam błędu ale za to nie moge się polączyc..

a wiem ze to przez to bo jak robie spolsz. z pongiem : 1234abcd5678efgh to moge sie wbic .. tylko po chwili wywala mnie bo pisze ze client nie jest zgodny z wersją plikow serwerowych

 

PS: moj client to ten :

To jest ukryta treść, proszę

 

na te nie działające robie tym poradnikiem :

To jest ukryta treść, proszę

 

Do rzeczy

zablokowałeś sobie (lub bylo juz) możliwość wbicia na innym kliencie na serwer i dlatego ci wywala info ze clijent nie jest zgodny z wersja plików

Zmień hasło i będzie dobrze

a jesli tego nie zmienisz to na żadnym kliencie nie wbijesz chyba ze ktoś wstawił identyczne jakie ty masz.

bez YT

Opublikowano

ale pytanie kluczowe jak to odblokować :P

 

podmienillem i

jak zmienilem na swoje ip w genereatorze kornela to nie dziala

a jak podmienilem na twoje to chhula ;] idzie wbić:P

+

 

zbieram -

 

Opublikowano

WTF .. ja tu o pongu nie mowie .. pong zmieniony dobrze jest ;x

 

umiesz czytać ???

bo wydaje mi się ze nie

pisałem o blokowaniu klienta a nie o pongu

bez YT

Opublikowano (edytowane)

na moje chuja to da..

ale zeby sie upewnic zrobilem to. . i nic nadal wypierdala to .. dodatkowo zeby sie upewnic czy ten client jest z 2k10r

zrobiłem (spatchowalem) do pl

i po wklejeniu tego serverinfo.py takii sam blad jebło

 

 

 

TEraz dziwacznie tez jest jak mam kamera to jak klikam serwer i biore OK ( to zeby wybrać) to moge klikać miliard razy a nic sie nie stanie

 

Terrraz jeszcze lepszy nr ; p jak dałem tą flage POLSKI w modzie to nagle udało mi się , ze wykrywa serwer pisze normalnie

NORM

ale nie moge kliknąć OK zeby wejsc do niego

 

Pomysly ???

Edytowane przez sfUSERmsql

+

 

zbieram -

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...