Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prywatny serwer Minecraft [Bez premium] [Bez Hamachi] [Bez White-listy]


Mikirog

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

 

Chciałbym was zaprosić na mój serwer Minecraft.

Pierwsze osoby, które będą na serwerze dostaną Admina.

Możliwość budowy własnych budowli za zgodą admina.

Serwer jest nowy i potrzebuję paru graczy do gry.

IP serwera to: 5.10.47.69

ID Hamachi: Mikirog lub Mikirog2

Hasło do obu sieci to 123

 

Zapraszam!

Opublikowano

Żeby zrobić no-hamachi musisz podawać ip ZEWNĘTRZNE !!! a nie to przypisane przez router. Wejdź na twojeip.wp.pl i podaj w temacie to ip, które zostanie wyświetlone. Oczywiście musisz jeszcze odblokować porty.

Opublikowano

Witajcie!

 

Chciałbym was zaprosić na mój serwer Minecraft.

1. 0% lagów

2. Dużo pluginów (chcecie jakieś to proście administrację)

3. Miła rozgrywka

Pierwsze osoby, które będą na serwerze dostaną Admina.

Możliwość budowy własnych budowli za zgodą admina.

Serwer jest nowy i potrzebuję paru graczy do gry.

IP serwera to: 192.168.1.103

Jeśli się nie łączy to użyjcie Hamachi.

ID: 5.243.70.231 lub 5.243.70.231 2

Hasło do obu sieci to 123

 

Zapraszam!

 

Żeby zrobić no-hamachi musisz podawać ip ZEWNĘTRZNE !!! a nie to przypisane przez router. Wejdź na twojeip.wp.pl i podaj w temacie to ip, które zostanie wyświetlone. Oczywiście musisz jeszcze odblokować porty.

W moim domu wszyscy korzystają z neta i mają takie samo IP. A to z twojej strony nie działa. Pomyśl.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Żeby zrobić no-hamachi musisz podawać ip ZEWNĘTRZNE !!! a nie to przypisane przez router. Wejdź na twojeip.wp.pl i podaj w temacie to ip, które zostanie wyświetlone. Oczywiście musisz jeszcze odblokować porty.

Ja mieszkam na osiedlu. Nie mogę założyć serwera bez Hamachi.

 

Temat zamykam. Inny mój post będzie przysłany później.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...