Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o polskiej Familii na serverze SE?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak dla mnie to jest dobry pomysł ale jest juz kilka fam ale niema szefa albo jest angielska to jest dobry pomysł ale nastepnym razem pisz tu:

To jest ukryta treść, proszę

zajebisteg.jpg

I Like That.

Daj LUBIE TO !!!

Opublikowano

jest fam pl. Sam w niej jestem od początku... Znaczy na początku nijaki Eddyxxd ją założył ale później został tylko jasiek i on( nie gra już ten cały Ed) i jasiek znalazł komendy i gramy :) Jest dużo polaków większość nie dodana ale i tak za długo nikt nie pogra na se ze względu na tej J3&aNY Job...

S< BFH KONTO NAJLEPSZE BRONIE

Opublikowano (edytowane)

jest fam pl. Sam w niej jestem od początku... Znaczy na początku nijaki Eddyxxd ją założył ale później został tylko jasiek i on( nie gra już ten cały Ed) i jasiek znalazł komendy i gramy :) Jest dużo polaków większość nie dodana ale i tak za długo nikt nie pogra na se ze względu na tej J3&aNY Job...

 

I ja jestem w tej fam zastępcą jak jasiek :P

 

1. Eddy do mnie gadał o sprawie fam

2. Jasiek chciał z nami założyć fam

3. Eddy mówił propozycje na nazwe fam. powiedział Mystod

4. Ja powiedziałem tak

5. Fam powstała.

6. Ja z Eddym dałem kase dla Jaśka

7. Kupił jajko rodzinne

 

i tak się zaczęła przygoda

 

Ja z Jaśkiem jestesmy zastępcami

Eddyiego nie widze od dawna w nostale se

 

No i tak się to dalej toczyło...

Edytowane przez Kuba30

sygnamini_nxsnasq.PNG


Opublikowano

jest juz jedna pożadna fam :] Mystod ;] zalożyciel Jasiek ;] Zapraszam +30lv

Opublikowano

jest juz jedna pożadna fam :] Mystod ;] zalożyciel Jasiek ;] Zapraszam +30lv

 

Ile razy mam mówic, fam założył EddyxDD !!!

sygnamini_nxsnasq.PNG


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...