Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czym różni się metin2.co.kr od pla?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A wiec to jest proste. KR posiada trochę lepsze raty oraz ''lekko'' zmodyfikowana rozgrywkę. Dla przykładu zamiast 55 ku do G tam potrzeba tylko 10, boga +0 jest na 50 lvl lub są tam kd +5. Można wymieniać i wymieniać...

 

Sklepy,drop yang: otóż w sklepach jest całkiem taniej niż na pl'u stalka dla woja +0 po 300k fms +9 400-700k (zależy jakie śr) ale za to shuriken bez + kosztuje około 1kk !!! (tak można zarabiać np. tworzymy woja 25lvl i dorpimy shuriken), drop yang jest powiększony niż na pl'u np. z psów na pl dropi około 9-40 yang a na koreańskim z psów dropi z 40-100 yang

 

 

 

Wiele osob chce przenieśc się na Korean'a z ciekawości. Koreanski Metin2 jest ORGINALNYM metinem stworzonym przez YMIR i niekontrolowanym przez GameForge

Różni sie grafika (w malym stopniu) i ekwipunkiem, dlaczego?? Na metinie Co.Kr np. Zbroja Tygrysia (Woj.18LVL) na Co.Kr jest na +0 przeznaczona na 1 LVL!!!Gdy ulepszamy

podnosi sie wymagany poziom zbroi czy tez broni. W Item Mall mozna wykupic (jesli sie posiada militara) zwierze na ktorym mozna jezdzic!!! Ogolnie metin korea jest najbardziej rozwiniety!!

Zalecam wybrac JINNO/SHINSOO gdyz na chujno nikt nie gra...

S1 rozni sie od S2!! S2 jest zblizony do PL, natomiast S1 jest latwiejszy!!

Najwiecej ludzi gra na CH1

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Cytat

A wiec to jest proste. KR posiada trochę lepsze raty oraz ''lekko'' zmodyfikowana rozgrywkę. Dla przykładu zamiast 55 ku do G tam potrzeba tylko 10, boga +0 jest na 50 lvl lub są tam kd +5. Można wymieniać i wymieniać...

Lepszy rat nie posiada Tylko expi się lepiej bo wszędzie jest wolne.

Tak trzeba 10 instrukcji nie ma ku

Boga jest na 41

są kd +5

 

Cytat

Sklepy,drop yang: otóż w sklepach jest całkiem taniej niż na pl'u stalka dla woja +0 po 300k fms +9 400-700k (zależy jakie śr) ale za to shuriken bez + kosztuje około 1kk !!! (tak można zarabiać np. tworzymy woja 25lvl i dorpimy shuriken), drop yang jest powiększony niż na pl'u np. z psów na pl dropi około 9-40 yang a na koreańskim z psów dropi z 40-100 yang

Tak to prawda ins po 100k do 300

 

 

 

Cytat

Wiele osob chce przenieśc się na Korean'a z ciekawości. Koreanski Metin2 jest ORGINALNYM metinem stworzonym przez YMIR i niekontrolowanym przez GameForge

Różni sie grafika (w malym stopniu) i ekwipunkiem, dlaczego?? Na metinie Co.Kr np. Zbroja Tygrysia (Woj.18LVL) na Co.Kr jest na +0 przeznaczona na 1 LVL!!!Gdy ulepszamy

podnosi sie wymagany poziom zbroi czy tez broni. W Item Mall mozna wykupic (jesli sie posiada militara) zwierze na ktorym mozna jezdzic!!! Ogolnie metin korea jest najbardziej rozwiniety!!

Zalecam wybrac JINNO/SHINSOO gdyz na chujno nikt nie gra...

S1 rozni sie od S2!! S2 jest zblizony do PL, natomiast S1 jest latwiejszy!!

Najwiecej ludzi gra na CH1

 

Tak to prawda do pewnego stopnia, S1 nie jest łatwiejszy a S2 niczym się nie różni od S1 tylko ilością graczy gdzie na S1 gra spota liczba graczy a na S2 chyba nikt.

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

KR

-wolny exp

-mały drop

-10ku do G

-Tanio

kamyk np 100k

aura 100k

-jest 7b

 

PL

-troche szybszy exp

- o wiele wiekszy drop

- 55ku do G

- Drogo

np. kamyk 500kk

aura 60kk

-tylko 5b

Dota 2 > Lol

Opublikowano

kr

- nie poradzisz sobie z misjami

- mały exp

- mały drop

- nowości są szybciej wprowadzane niż na PL'u.

 

pl to co było to jest nadal, ciut lepsze exp niż na kr, tak samo i drop.

Opublikowano

Bord3ox Nie mogę sie z Tobą zgodzić ja mam 54 i mam tylko nie zrobionego Biologa ks. I Tylko jednego questa ale dla tego że nie chce mi się grać :)

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

kr

- nie poradzisz sobie z misjami

- mały exp

- mały drop

- nowości są szybciej wprowadzane niż na PL'u.

 

pl to co było to jest nadal, ciut lepsze exp niż na kr, tak samo i drop.

 

 

Misje na 74 lvl.

 

9afa96f9.png914677d2.jpg

Opublikowano
KR

-wolny exp

-mały drop

-10ku do G

-Tanio

kamyk np 100k

aura 100k

-jest 7b

 

PL

-troche szybszy exp

- o wiele wiekszy drop

- 55ku do G

- Drogo

np. kamyk 500kk

aura 60kk

-tylko 5b

 

Co za łeb

 

kr

- nie poradzisz sobie z misjami

- mały exp

- mały drop

- nowości są szybciej wprowadzane niż na PL'u.

 

pl to co było to jest nadal, ciut lepsze exp niż na kr, tak samo i drop.

Next łeb

 

Drop jest ok , exp nie jest bardzo wolny szczerze powiem że lepiej mi się expi na KR.. tam gra jest ładniejsza .. 10 instr do G . Co do szurikenów to prawda , i one dropia tak owo OK

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

moze dac mni ktoś bezpośredni link dowloand bo nie moge pobrac mt2.co.kr

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jakie problemy możecie pisać do mnie jak bd miał czas konta mogę zrobić.

 

 

Download & Mod :

 

Aktualizujesz Clienta i instalujesz moda na clienta grasz przez moda

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...