Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Driver.exe przestał działać


XxXMARIOMXxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jeszcze wczoraj grałem sobie w nowo ściągniętą grę " Driver : San Francisco " . A po ponownym włączeniu komputera czyli dzisiaj wyskakuje mi błąd że program Driver.exe przestał działać .

Próbowałem różne crack'i , patche nawet pozwoliłem ściągnąć aktualizacje Ubisof'towi i nic się nie zmieniło .

 

Szczegóły problemu :

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BEX

Nazwa aplikacji: Driver.exe

Wersja aplikacji: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 4e76fbd8

Nazwa modułu z błędem: Driver.exe

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4e76fbd8

Przesunięcie wyjątku: 008282d1

Kod wyjątku: c0000417

Dane wyjątku: 00000000

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: f5f4

Dodatkowe informacje 2: f5f4591895f05cd55a70d851c9fbc82d

Dodatkowe informacje 3: 1ed1

Dodatkowe informacje 4: 1ed16ac162d3151536a315d54e0028c4

 

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

 

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

 

 

Proszę o pomoc .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...