Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT][vb]Online radio player + wspomagacz do zarabiania na reklamach + luncher


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

Dziś zaprezętuje wam jak zrobić odtwarzacz radi internetowych np. Radio Zet , itp. oraz jeśli klikacie w reklamy to wam pomorze w tym.

Zaczynajmy!!!

Pierw pobieramy Visual Basic 2010 z

To jest ukryta treść, proszę

scana nie podaje strona producenta

Instalujemy. ok po zainstalowaniu odpalamy VB

Jak Zrobić Radio Playera?? Nic trudnego!!!

1. dajemy nowy projekt windows form aplication i nazywamy np.Radio internetowe(w dalszy częściach poradnika do zarabiacza i luchera zmiencie na dowolne) 66950261.th.jpg

2.Ustalamy wielkość według potrzeb

3.dodajemy tyle buttonów ile mamy stacji do wyboru+1 jako odświerz zmieniamy ich nazwy na nazwy stacji

4.dodajemy też 1 webbrowser i ustawiamy tak aby nie zasłaniał buttonów mniej więcej tak16778368.th.jpg

5.teraz 2x kilkamy na każdy button i je kodujemy

To jest ukryta treść, proszę

6.teraz klikamy debugg i sprawdzamy czy działa

7.Klikamy save all i zapisujemy na pulpicie

8.gotowe już mamy zrobiony nasz odtwarzacz radia online

 

 

Jak Zrobić Wspomagacz klikania w reklamy?? też nic trudnego

0.Wymagane konto na paypal i na A.W Surveys

1.Powtarzamy kroki 1. i 2. z poprzedniego radio playera

2.dodajemy 4x button i nazywamy je PayPal Odśwież Konto Główne i Zarób oraz 1x webbrowser Wygląda to mniej więcej tak66950261.th.jpg

3.Kodujemy je tak

To jest ukryta treść, proszę

5.Powtarzamy punkty 6. 7. 8. z radio playera

6. instrukcja obsługi Klikamy na konto główne i logujemy sie na swoim koncie potem wypełniamy pierwsze reklamy czyli klikamy w te linki (wypełniamy wpisując w pierwszym nice a w drugim textbox'ie good i wypełniamy tak aż nie znikną nam one wszystkie radzę Wypełnić Wszystkie) dobra mamy już ok 19$ teraz klikamy w Zarób i rejestrujemy konta wpisując byle co i przepisując kod recaptcha dostajemy za jedno zarejestrowane konto z naszego linku dostajemy ok.1.25$(pamiętajcie aby nie uzupełniać reklam na tych kontach bo tylko czas marnujecie i nic wam to nie da) robimy to aż nie uzbieramy kwoty ponad 50$ klikamy w konto główne -> Rendem money i wypłacamy na naszego paypal'a czekamy ok. 5 dni i wbijamy na niego i cieszymy się z ponad 50$ mi to działa a jak wam nie to macie problem i tyle

 

Po zapisaniu obu plików na pulpicie wchodzimy do folderu z plikami tych programów i szukamy w nich folderów bin>Debug>i plik o nazwie Radio player/Zarabiacz zmieniamy ich nazwy na wam pasujące tworzymy folder na pulpicie o nazwie program i tam robimy 2 następne foldery o nazwach np.1 i 2 do 1 wrzycamy radio Playera a do 2 Zarabiacza

 

 

Teraz Luncher Też nie jest trudny

1.Znów powtarzamy punkty 1. 2. z Radio Playera tylko teraz robimy jak najmniejsze(ale to już wasza sprawa jak to zrobicie)

2.Dodajemy 2 Buttony nazywamy je Radio Player i Zarabiacz (lub jak wy chcecie )

3.kodujemy je tak

To jest ukryta treść, proszę

4.Punkty 6. 7. powtarzamy z Radio playera

5.teraz wrzucamy nasz luncher do Folderu Program i nigdzie więcej

6.już mamy nasz luncher i Radio Player oraz Zarabiacz

 

 

Pomysł mój własny pisanie kodu też Proszę o +'siki przy 15 +'ach dam wam gotowe kody Możecie kopiować na inne fora informując mnie o tym niżej w postach i dopisując By Shniper pod koniec tutka

PS. Sory za małe obrazki linki do większych

66950261.th.jpg

16778368.th.jpg

82553470.th.jpg

Edytowane przez shniper

404 sygantura not found
 

Opublikowano (edytowane)

@refresh 70 post :P za co te minusy??

Edytowane przez shniper

404 sygantura not found
 

Opublikowano (edytowane)

@refresh mam krotka kare na kompa ale to szczegół pisze z fona z ang klawiaturą xD

Edytowane przez shniper

404 sygantura not found
 

Opublikowano

Odjebałem.

Cytat

 

Orientacja seksualna polega na tym, że jeden mężczyzna lubi blondynki, drugi szatynki, że jedna pani woli umięśnionych mężczyzn a inna chudych intelektualistów. Homoseksualizm nie jest orientacją jest chorobą za którą homoseksualiści nie ponoszą odpowiedzialności. Pewna grupa ludzi rodzi się upośledzona fizycznie, na przykład bez ręki ale czy to znaczy, że wszystkim zdrowym powinniśmy też obcinać ręce? Nie, powinniśmy zapewnić im protezy. Obowiązkiem państwa jest zapewnienie homoseksualistom, jak wszystkim upośledzonym fizycznie czy psychicznie profesjonalnej opieki medycznej.

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...