Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co powinienem umieć na kartę motorowerową 2011.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! 4 października zamierzam iść na kartę motorowerową. Skończyłem już 13 lat. Nie chcę mi się czekać do testów w gimnazjum, tylko wolę iść już indywidualnie. Proszę powiedzcie mi ile jest max pkt i ile jest minimum na zdanie.

Co powinienem najbardziej jeszcze przyswoić ? Jedna prawidłowa odp czy może być kilka ? Proszę o podpowiedzi !

Pozdrawiam

Opublikowano

Teraz i tak zmniejszyli chyba wymagania.

 

Ale musisz się pośpieszyć, bo niedługo wprowadzą przepisy, że trzeba po mieście śmigać.

Ja dawno temu zdawałem na placu.

Opublikowano

Na pewno musisz umieć znaki drogowe, jak się poruszać na drodze motorem itp

 

ile jest max pkt i ile jest minimum na zdanie

Za każde jest 1 i możesz tylko zrobić 2 błędy a pytań na karcie jest 20

 

Tu masz testy jeśli chcesz się pouczyć:

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Ostatnio zdawałem, na 18 zadań można zrobić 5 źle.

Następnego dnia śmigasz na skuterku praktykę na placu.

Musisz znać zasady ruchu drogowego i wszystkie znaki drogowe.

 

Tylko się śpiesz, bo bodajrze od 2012 ma wejść coś, że na skuter trzeba będzie mieć prawo jazdy, i to będzie od 13 roku życia tylko będzie się to trudniej zdawać.

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano

Ja zdawałem w szkole rok temu, to u mnie było tak:

 

Teoria:

Test miał 12 pytań, popełnić można było max. 2 błędy.

Pytania jak to pytania... Sytuacje drogowe, znaki, skrzyżowania.

 

Praktyka:

U mnie było możliwe jedynie zdawanie na biegówce (chopper)

- Ósemka

- Slalom

- Zmiana biegów w czasie jazdy

                                                                                                                              qsHVsoT.png

Opublikowano

Ja zdawałem 5 lat temu i wymagane było zaliczenie 15 pytań na 18 :D

W pierwszym terminie miałem 14/18, a na drugie dzień 15/18 z jazdą nie było żadnych problemów tylko "ósemeczka" i to wszystko ; D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...