Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Do Moderatorów Kidmodów i tym którzy odpowiadają


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki siedzimy tu od 7 do 1 czasem nawet do 2 może skoczymy gdzieś tak na miasto a ci mniej kumający się w minecraftcie niech szukają odpowiedzi w google :D

Opublikowano (edytowane)

Tak pójdziemy na miasto przez internet :DxD i poza tym by nie szukali na Google tylko w tym dziale by przybyło 300 tematów może :P bez kidmodów i modów tak by było:E

 

PS lepiej to zamknąć :E

Edytowane przez D4MIX

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Spamujesz na takie tematy nie ma działu więc nie powiem ci gdzie szukać...

Misiek to jest taki temat na spontanie żeby wyskoczyć gdzieś na piwo albo coś bo tak to tylko wypełniamy swój obowiązek obywatelski

 

Tak pójdziemy na miasto przez internet :DxD i poza tym by nie szukali na Google tylko w tym dziale by przybyło 300 tematów może :P bez kidmodów i modów tak by było:E

 

PS lepiej to zamknąć :E

Ale na miasto i tak idę :D

Opublikowano
Misiek to jest taki temat na spontanie żeby wyskoczyć gdzieś na piwo albo coś bo tak to tylko wypełniamy swój obowiązek obywatelski

 

Tematy na spontanie są najczęściej zamykane i kończa się ostrzeżeniami 10%

Opublikowano (edytowane)

Tematy na spontanie są najczęściej zamykane i kończa się ostrzeżeniami 10%

Oj misiek co ja za taki temat mogę dostać wpie**** od dresów nie pisze tu że np któryś kidmod to **** Owszem temat mogą zamknąć ale co innego mi zrobią ;) Jak dostane bana to mnie to wali bo ja pomagam z przyjemności nie z przymusu

Edytowane przez mRsas
Opublikowano

Bana nie dostaniesz za to, jednak że.. to jest typowy temat do spamu, możesz coś takiego napisać w pogaduszkach, choć nie wiem jak tam moderatorzy zareagują.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...