Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss] [MWŻ] Bojler & Żyrandol vs MakYs & ?


żyrandol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Męska Wiara Żyrandolu - Bojler & Żyrandol

Wyzywany: MakYs & ?

Zakończenie: 5-10-2011r. Godzina 12:00

Tematyka: Diss

Kategoria: Diss

Notka: Jeżeli przyjmujesz, to dobierz sobie swojego partnera :)

 

Essa!

newlogo.jpg
Opublikowano

Skosztuj MWŻ w składzie Bojler i Żyrandol

To ci MC, którzy o twojej wygranej marzenia kradną.

Twe nerwy słabną, jesteś na granicy palpitacji

Jaramy się, widząc oznakę twojej frustracji.

Nie stosujesz masturbacji, widać braki w twej psychice

w tym starciu puszczasz mydło, niczym murzyn pod prysznicem.

MWŻ leszczu, przypuszcza atak i przejmuje stery

Po tych wersach boli dupa jak po przetarciu papierem ściernym.

Kroimy rezerwy, ty plastikowy nóż, my hartowane ostrze

Takich słabych MC, my wciągamy jednym nozdrzem.

Tu wszystko jest prostsze, jaramy za blantem blanta

Na twej głowie przedziałek, jak u gwałconego ministranta.

MWŻ Banda, prawdziwy styl, nie żadna twoja atrapa

W naszych głowach krążą sample, głośniejsze niż armata.

Zamiast nóg jest już wata, tymi wersami do głowy ci się wżynam.

Żyrandol kończy tą bitwę, lecz Bojler dopiero ją zaczyna.

 

 

Pozdro. Bojler wrzuci coś później. :)

newlogo.jpg
Opublikowano

Format tekstów nie koniecznie wszystkim znany

Dziś w naszym kawałku - na kolanach tańczy makys

W dłoń kałachy, ładujemy śmiertelne naboje

Jednym strzałem padasz, giniesz cieniu amatorek

Wersy upiorne , zrobione z czystego kewlaru

MWŻ z Tartaru ,słyszysz tysiąc naszych strzałów

Na wznak sygnału, dajesz z góry sobie spokój

Podczas ostrych wersów - stoisz na loży amoku

Jesteś w szoku ! dziś poczujesz drogi ból

Błagaj o mą litość - póki jeszcze czujesz puls

Ty ustup wielkich gór , my twoimi pasterzami

Na kolanach makys - bawi się naszymi chujami

Agresjami, nie rozwiązesz takiej sprawy

Gnój z pięściami pokazuje ile warty

Prawda twarda- Ty, głupia szmata - byłeś , jesteś suką

I W pizdu wypierdalaj .

canstock0374169.png
Opublikowano

Żyrandol bojler ? No kurwa ludzie pękam !

Przy waszych ksywach nawet 2pac wymięka !

Po waszych dissach mogę spodziewać się jednego !

Że wyjedziecie tu z rosołem albo zrobicie schabowego !

Jebani kucharze bawiący się w uliczny skład !

Gasze na waszych głowach szluga ! Szach mat !

Rap gra polska wersja lecz nie po waszej stronie !

Bo wasze mózgi zostały jeszcze w matczynym łonie !

Ja was nie dogonię ? Nawet tego nie próbuje !

Do waszego poziomu 0 dojść nie chce chuje !

By do was dojść musiałbym do tyłu się cofnąć !

Ja wole iść do przodu tylko was wersem kopnąć !

Mam błagać o litość ? Żartujesz kurwa sobie !

Mogę jedynie nasrać na waszym wspólnym grobie !

Jak wszystko razem to razem też zginiecie !

Dobrze o tym wiecie ! Jebane śmiecie !

Z takimi ksywami chcecie zostać raperami ?

Chyba błaznami co nawijają dla kota i Ali

Jeszcze was nie pochowali ? Dalej tu stoicie ?

Właśnie widzę jak fajkę z wąsem palicie !

Zamiast rap to zacznijcie sprzedawać pralki !

Bo jesteście z bloków gdzie chłopców kręcą lalki !

Kręcą was dalej klocki , lalki , pampersy i misie !

I wy niby raperzy co mieli kurwa ciężkie życie ?

Nie mam do was szacunku ! Nigdy go nie miałem !

Tym ostatnim wersem was skurwiele pochowałem.

Opublikowano

MakYs

 

 

 

MWŻ-troche słabo dobrane wyrazy

11hv5np.png

28194.gif

My right = "Usuwanie/edycja moich postów narusza art.54, pkt.1 Konstytucji RP i podlega zaskarżeniu do Trybunału Konstytucyjnego RP."

 

vor nick, zbieram :integer;
begin
nick:=encik95;
zbieram:=-;
writeln('Jestem ',nick,'zbieram ',zbieram);
readln;
end;

 

Opublikowano

Głos na MakYsa. Kilka powtórzeń, ale mało widoczne i nie rozwalają tekstu.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano (edytowane)

Walka bardzo wyrównana i na poziomie, lecz głos dostaje MakYs.

W dissie żyrandola i bojlera za dużo tych "MWŻ".. (moim zdaniem)

Edytowane przez Makavelli

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

"Tu wszystko jest prostsze, jaramy za blantem blanta

Na twej głowie przedziałek, jak u gwałconego ministranta."

 

 

"Jesteś w szoku ! dziś poczujesz drogi ból

Błagaj o mą litość - póki jeszcze czujesz puls"

 

 

Jedne z najlepszych panczy jakiekolwiek widziałem na tym forum.

 

Propsy chłopaki ;)

 

MakYs po dissie na FuBu spodziewałem się czegoś lepszego równie mocnego z twojej strony, ale dużo powtórzeń itp zabiło twój diss.

 

 

Głos na Bojlera i Żyrandola.

 

Pzdr. ;]

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...