Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss] Look3r vs. Kto pierwszy, ten lepszy.


Look3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Wyzywający: Look3r

Wyzywa: Byle kto

Tematyka: Obojętna

Notka: Dawaj, oby szybko

Przyjmujesz? Zaczynasz!

 

Edytowane przez Look3r

beznazwy1rra.png

 

Avatar by: Matzar

Sygna by: HardMyStyle

Opublikowano

Przyjmuje cipku! Tylko musze coś napisać sec xD

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Boże co za sygna, ile ty masz krost na japie?

Wycisnę Ci łeb czyli syf, ty jebany degeneracie

Looker dziś obrywa, od mistrza w tym fachu

Brachu skończ odwiedzać to forum i skocz z dachu!

Z bongo puszcze Ci dyma i krztuś się skurwysynie

Niech twoje płuca przebije mój strzał w toksynie

W automyjnie zainwestuj bo jebiesz na kilometr

Ty kurwo jak tir, jak w fifce kilka komet

Biomet sobie zrób, bo moim zdaniem hujowo coś wyglądasz

Na klate tyle gówna ode mnie i jeszcze więcej żądasz?

Bardzo Proszę! Zaczyna układać się druga zwrotka

Wymiękasz jak gąbka, a rapujesz jak Brotka ;]

 

W diilGang powiadasz że zasiadasz za stołem?

Chyba pod, i ciągniesz laskę, zakańczasz golem.

Jebany Janek się znalazł i wpierdala się na forum

Ja cie zasypuje, nie napiszesz tego variorum

Myślisz śmieciu że jak ubierzesz się na skejt

To jesteś wielki raper jak Peja czy Eminem?

Tobie do końca pojebało się w tej łepetynie

Kończę twą porażką wejście na forum patynie

Mieszanko psiej spermy z budyniem

Kto cie stworzył ten jutro zginie!

To twój ostatni diss na MPC

Dostajesz kopy od Makavelliego HWDL!

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Boże co za sygna, ile ty masz krost na japie?

Wycisnę Ci łeb czyli syf, ty jebany degeneracie

Looker dziś obrywa, od mistrza w tym fachu

Brachu skończ odwiedzać to forum i skocz z dachu!

Z bongo puszcze Ci dyma i krztuś się skurwysynie

Niech twoje płuca przebije mój strzał w toksynie

W automyjnie zainwestuj bo jebiesz na kilometr

Ty kurwo jak tir, jak w fifce kilka komet

Biomet sobie zrób, bo moim zdaniem hujowo coś wyglądasz

Na klate tyle gówna ode mnie i jeszcze więcej żądasz?

Bardzo Proszę! Zaczyna układać się druga zwrotka

Wymiękasz jak gąbka, a rapujesz jak Brotka ;]

 

W diilGang powiadasz że zasiadasz za stołem?

Chyba pod, i ciągniesz laskę, zakańczasz golem.

Jebany Janek się znalazł i wpierdala się na forum

Ja cie zasypuje, nie napiszesz tego variorum

Myślisz śmieciu że jak ubierzesz się na skejt

To jesteś wielki raper jak Peja czy Eminem?

Tobie do końca pojebało się w tej łepetynie

Kończę twą porażką wejście na forum patynie

Mieszanko psiej spermy z budyniem

Kto cie stworzył ten jutro zginie!

To twój ostatni diss na MPC

Dostajesz kopy od Makavelliego HWDL!

 

Nooo, zatkało mnie :). Nie będe odp. czuj się wygranym :). Nie mam szans. Tak, tak hejterzy cipie :(.

beznazwy1rra.png

 

Avatar by: Matzar

Sygna by: HardMyStyle

Opublikowano

Oj szkoda.. Ja pisałem ten diss 15minut ale jeżeli nie chcesz odpisać no to wygrałem wankowerem. ;p

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...