Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Dead island - po chwili gry robi sie czarny ekran i komputer sie resetuje


Only_TeVeZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć dzisiaj mam problem z grą dead island mam orginalną zakupioną w tesco...

Menu idzie dobrze pięknie gdy dam nową gre to spoko gram chwilke aż nagle pojawia sie czarny ekran potem znowu na chwilke

pojawia sie gra i tak pare razy aż wyskoczy takie coś z systemu nie wiem co to ;l Pisze że coś tam pamięci (ma to kolor niebieski i jest na

cały ekran) i trzeba komputer zresetować ;l

 

Za dobrą odpowiedź daje + ;)

Mój komputer :

 

Intel Celeron CPU 3.33GHz 3.33GHz (tak pisze 2 razy :P)

2 gb ram

Ati Radeon 4670

 

Gra działa na wysokiej grafice bez zacinek ale ten ekran prosze o szybką odpowiedz ;)

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

aa ten mój procesor to wgl da rade uciągnąć :D ?

 

Prosze oto pliki ^^

Pliki ^^

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

To niebieskie to chyba Blue Screen, spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki, mi się tak kiedyś robiło z The Sims 3 na Windows Vista tylko. Oddałem komputer na gwarancji, czekałem 2 tygodnie, ogólnie to sprawa dotyczyła tego, że komputer się wyłącza sam, a o tym, że wyskakuje mi ten niebieski ekran to tylko wspomniałem. Oni potem po 2 tygodniach oddają mi kompa i mówią, że to była wina ramu, że ten niebieski ekran się pojawiał. W domu gram gram i piz^a komputer dalej się wyłączał, a Blue Screen jak był tak był dalej ;/. Takie zjeby tam pracują we Flash Media czy jak to się nazywał ten sklep. Do tego dali mi kartę graficzną, o którą raz sparzyłem palca, że aż mi bąbel wyskoczył, ponieważ nie miała wentylatora :O. Co do wyłączania to pomogło dopiero jak chłodzenie na allegro za 70 PLN kupiłem.

 

@Edit Intel Celeron to chyba nieco gorsze procesory tej firmy. Kiedyś miałem Intel Celeron 700 MHz i nie było mowy o GTA: SA, później wymieniłem na Intel Pentium III i GTA: SA śmigało jak marzenie :).

obraz24.png


Opublikowano

Tak latwo powiedziec zebym zainstalował stery

 

jak nie mogę znaleźć do ati radeon 4670 a naprawde zalezy mi na dead island ;)

 

Edit :Tak wiec stery juz sie pobierają :D

a tak wgl to ten procek to pięknie idzie ;P jak nawet gta 4 . sniper ghost warrior pięknie jeździ

ale dead island nie chce .. ehh szkoda mi tych 120 zł ..

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

ati radeon 4670 - to jest pełna nazwa tej twojej karty?

 

 

Dokładnie :

ATI Radeon HD 4600 Series

 

a na pudełku pisze 4670 :DD

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

Nie też maiłem Dead Island ale nie oryginał Napierdalałem na Full hd all detal raz się wy-resetował bo karta graf ąz 50% nigdy nie wykorzystała i raz musiało to nastać są 2 powody :

1) dajez za dużo ustawianie na swój komputer

2) przegrzanie -_-

 

Mój komp

Intel Core 2 Quald q6600 4x3.2Ghz -_-

6Gb ramu ddr 2 1033 mhz

Gigabyte Geforce GTX 460 OC

Pora wymienić komputer nie mój ale twój -_-

Opublikowano

Bardzo dziwne najświeższy błąd wywołał Chrome.exe o.O

Odinstaluj Google Chrome i zainstaluj ponownie .

_________

Hardcorowe zadanie ci daje :)

Prawy przycisk na Mój Komputer i:

Wlasciwosci >> Zaawansowane >> Uruchamianie i odzyskiwanie >. UStawienia >> Awaria systemu >> Automatycznie uruchom ponownie.

I odznaczasz to, teraz proszę cię o wywołanie Niebieskiego Ekranu :)

Pograć w Dead Island lub coś :)

Gdy wyskoczy komputer się nie zresetuje, będzie kod błędu :

BSOD_2.gif

podobny do tego , ale gdy wyskoczy przepisz na kartkę coś w stylu co tam pisze:

DRIVER_IRQL itd.

I będzie:

Technical Information:

kod

i ten kod napisz tutaj :)

Opublikowano

Może karta graficzna się przegrzewa albo nie ma wystarczającej wentylacji?

pobierz program speedfun i sprawdź temp. podzespołów.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra thx wszystkim .. ^^

skończyłem z tą grą (to nie na moje nerwy :) )

Temat Do zamknięcia :)

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...