Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]jak dodac resp smoka w krysztalowej komnacie? (sf2010)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Jak podkreslam jak dodac resp smoka w krysztalowej komnacie??

mam piliki sf2010

dodalem quest ktroy przenosi do owej kmnaty lecz bez wzgledu na to czy jest to mapa drugiego poziom atlantydy czy sama atlantyda nie respi sie smok

probowalem w plikach serwerowych za pomoca pliku boss lecz jego nie ma po edycji , edycja regent po restarcie serwa mam blad

w samym quescie przypuszczam powinna byc komenda nakazujaca mu resp lecz albo nie potrafie jej rzpoznac albo jej nie ma

wszelkie wzmianki na temat krysztalowej komnaty sa nader skape linki zdechle albo nie wiedza albo nie chca pomoc lub nie umieja

czy ktos umie pomoc ???

odwdziecze sie przesle swoje pliki sewrwerowe i klijenta na ktorym to wszystko dziala odbugowane jest prawie wszystko zostala kosmetyka

Edytowane przez raziel_79
Opublikowano

Hm udalo sie nie ma bledu lecz smok sie nie pojawia

klopot w tym ze przywolanie moba nie przywoluje smoka poly nie dziala postac znika jakby brak tekstur

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...