Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Automatyczne włączanie KBot-a


Maniek223

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy jest możliwość np. żeby sam mi się włączył komputer dajmy o 2 w nocy, włączył k-bota i latał z 3 godziny i dajmy wyłączył się o 5 rano razem z komputerem ? :)

Opublikowano

Włączył to raczej nie ewentualnie mógłbyś do startowych aplikacji dodać kbota ale sam się nie zaloguje wyłączyć to raczej tak ale problem z włączeniem i zalogowaniem .

zakaz handlu

Opublikowano (edytowane)

da sie wlanczyc :) wystarcza 2 porgramy 1 pobrac 2 samemu zrobic z 2 bedzie problem :) 1 program masz w tutach :)

@edit

To jest ukryta treść, proszę

z auto wlaczeniem zeby sie zalogowac bedzie gorzej ;/

Edytowane przez polandxxdd
Opublikowano (edytowane)

Do Wyłączania Komputera dobry jest kalendarz XP. :)

Edytowane przez Crytek™

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

oczywiście da się takie coś zrobić ale jest z tym masa kombinowania ja np na twoim miejscu do autostartu dodał bym tasker z zapamiętanymi ostatnimi ustawieniami odpalał by kbota po starcie systemu i logował się tak jak ustawiłeś na taskerze :) ale z tym dużo kombinowania jest

Opublikowano

To jest ciężka sprawa , żeby przy odpalaniu kbota przy starcie systemu to banał. Ale klikniecie automatyczne buttona zaloguj + zmiana zakładki + klikniecie play w kbocie to juz ostro. Na 100% cos takiego sie da , ale nie wiem jak ;/

Opublikowano

napisałem wyżej że da rade to zrobić ale jest z tym że tak powiem dużo Pie******* ale idzie to zrobić ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...