Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebne Id Szukałem I Niema Pomóżcie Dędą 5


nady93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję id na :

 

Sztukę kombo (każdy rodzaj)

Księge poli (każdy rodzaj)

Jeśli jest to marmór poli

Księgi na przywództwo (te co się robi z M na G i P)

Pelerynki męstwa

I takie kuleczki co od razu dają 100% pz i pe.

 

Z góry dzięki, za pomoc daje 5.

Opublikowano

Wiesz co niepamiętam gdzie dokładnie.

A niesprawdze sobie teraz bo mi się karta graficzna psuje i metin się niewłącza.

Ale sprawdz w is 2 strone i od dołu któreś. Jak sprawdzisz to to mi napisz na PW.

Opublikowano

Sztukę kombo (każdy rodzaj) Nie ma

 

Księge poli (każdy rodzaj) Nie ma

 

Jeśli jest to marmór poli Nie ma

 

Księgi na przywództwo (te co się robi z M na G i P) jest komenda /ski 121 ale tylko na M1 wchodzi dalej musisz dropic ;P

 

Pelerynki męstwa Nie ma

 

I takie kuleczki co od razu dają 100% pz i pe chyba to id 70024

Opublikowano

Na combo są:

1. Podstawka - 50306

2. Zaawansowana - 50305

3. Mistrz - 50304

 

Poli: Chyba nie ma.

 

Marmury poli: Nie ma

 

Dowodzenie: Możliwe, że są, ale nie znam id

 

Pelerynki męstwa nie ma (tak myślę)

 

Kuleczki: Są, ale nie pamiętam id.

Proszę o 5

Opublikowano

Dzięki za id na combo.

Jak sobie przypomnisz id na te kuleczki to napisz , zależy mi na tym.

adiii ty podałeś id na marmów błogosławieństwa.

Opublikowano

Dzięki za kuleczki sprawdze sobie jak kupie nową karte graficzną, albo jutro w bibliotece.

 

Do xFrez chodzi mi o serwer qyyt2

Opublikowano

Chyba te na kuleczni niedziałają wpisuje i jest takie coś:

¸ĂIDŁş71020˛»´ćÔÚ

¸ĂIDŁş71019˛»´ćÔÚ

¸ĂIDŁş71018˛»´ćÔÚ

Jesteś pewien że takie ma być?

Opublikowano

marmórów nie ma...

"According to legend, those who are called a berserker are an object of fear; not only for the enemy, but for the allies as well because it is said to kill anything in its path..."

 

~Serpico

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...