Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szczeniaczki do oddania ważne ! Proszę czytajcie


MasterNinja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MORDECZKI WAŻNA SPRAWAAA !

Taki typ ma do oddania miesięczne szczeniaczki ! Kundelki :)

Nie zależy mi na pieniądzach ale na tym aby znalazły one ciepły dom !

Ja niestety nie mogę ich wziąć do siebie gdyż sam mam już dwa psy a rodzice nie zgadzają się na kolejne zwierzęta.

Osoby chętne proszę o kontakt ze mną !

~510362897 ~!

Miejcie serce jak nie znajdzie się dla nich dom zostaną uśpione :(

 

Ja tylko przekazuje tą wiadomość

Opublikowano

@2Up weź wyjdź bo widać, że serca nie masz dla zwierząt.

 

@Top Z chęcią bym wziął ale mam już psa i to bardzo głupiego to jak na razie mi starczy.

Opublikowano

Weźcie wyjdźcie z tego tematu pierdolone gimbusy.

Ja bym wziął, ale mam shar-peia.

Znajomych popytam

logo.png

Wkrocz do świata Fantazji - Azathia.com RELOAD

Opublikowano

Mogę przygarnąć jednego akurat mój boa dusiciel podrósł i przyda mu się taki kundelek do zabawy.

Pozdrawiam ;)

Od razu ostrzegam, że może mieć po nim niestrawność. Polecam dodać trochę czosnku, jeżeli boa nie jest uczulony.

Opublikowano

I Ty schodzisz na tą stronę hejterskich baranów? :/

Do końca dnia banan na mordzie. :)

 

@top

Dobra wezmę jednego. Hehe będzie miał kolegów, bo to już 8, który będzie gnić w piwnicy. ;) Mam nadzieję, że nie boi się takich pająków jak czarna wdowa, czy tarantula, bo niestety takie w piwnicy łażą.

Opublikowano

Chłopaku, nie pisz tutaj o takich rzeczach gdyż każdy sobie będzie bekę robił. I jeśli masz możliwość to poszukaj wśród znajomych itp.

Odradzam oddania do schroniska bo tam kundelki mają ciężko dosyć znaleść dom.

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...