Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc | Problem] Co mam zrobić włączam MW2 AlrwiNet ?


kocimba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Prosze was o pomoc co mam zrobic wlaczam mw2 AlrwiNet. chce zagrac lecz nie wyszukuje graczy mam tylko taki obraz i nic wiecej sie nie rusza prosze o szybka odpowiedz

dodam ze mam win 7 32 bit

post-389824-0-07753200-1317152976_thumb.jpg

Edytowane przez kocimba
Opublikowano (edytowane)

Zauważ że u góry nad twoim nickiem pisze

Finding games ... 50ms ping

ta liczba rośnie np

60, 70, 80, 90 jeśli gra wyszuka odpowiednich ludzi z odpowiednim pingiem to wskoczą na listę a po chwili załaduje się również mapa.

Czyli po prostu trzeba czekać, być może twój internet do najszybszych nie należy i odpowiednich graczy znajdzie przy 200ms ping :)

 

Jednak radze grać na dedykach nie na prywatnych

więc wybieraj Server List

Edytowane przez Spacja666
Opublikowano (edytowane)

tak widzialem to ale mam neo 20Mb wiec to najszybszy jaki jest mozliwy z tp a przy pingu nie zmienialo sie nic zostawilem kompa na 15 min i zostalo taka jak bylo mozesz dac jakis tut od tych innych serwerow?

 

Ps. dzieki za odp + czy - zbierasz?

Edytowane przez kocimba
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...