Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][ZLECENIE] Avek + Sygna - TYLKO DLA HARDCORÓW


ZeTrax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tematyka : Barcelona ew. Zawodnicy z Barcelony

Wyokość:takie jakie mam w sygnie albo troche większe

Szerokość:takie jakie mam w sygnie albo troche większe

Napis/y: ZeTrax

Kolorystyka:Jak chcesz;]

Dodatkowe: Avek - Maksymalne dostępne wymiary

Nagroda: 2-3 dniowy limit + ew. - / i 5*

Cuś ode mnie: JEST TO ZLECENIE DLA HARDCORÓW ,

Bardzo proszę nie dawać mi tu badziewu z Painta :x , ale cenie każdą prace

( Praca która mi się nie podoba ale za starania 5*)

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Dzięki świetniutki avatar.

Nagroda będzie jutro :)

dzis 5*

----------------------------------------------------

CZEKAM NA sygnature

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

@ref

!!!!!!!!!!!!!!!!P!!R!!O!!S!!Z!!E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

1318772020-U387138.png

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1318772020-U387138.png

 

1318772088-U387138.png

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1318772088-U387138.png

 

Może się spodoba.

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

@geru

trochę szersze zrób i jest spoko

@jatusciagam

Fajna, ale prace długo nie robiłeś co :P?

ale ogólnie jest ok

Czekam na następne macie jak narazie po 5*

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Trochę szersze. Na bardziej szerokie nie mam materiałów:

 

 

1318780206-U387138.png

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1318780206-U387138.png

 

 

1318780231-U387138.png

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1318780231-U387138.png

 

1318780258-U387138.png

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1318780258-U387138.png

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Wow, gratuluję wam wszystkim.

Jestem zaskoczony

brawo dla Geru świetne wykonanie sygnatury :D (2 ) -Najładniejsza

brawo dla poopka za ciekawe wykonanie :)

no i Tanarek praca jest fajna

wykonana w gimpie

ale przypadkiem nie wklejileś tylko renderu O_O?

-----------------------------------------------------------------------------------------

Czekam na sygnatury jeszcze przez pól torej godziny.

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

No... Cała praca składa się z dużej ilości posklejanych renderów i teł...

 

@Nie wyszło... Wiem, ale i tak masz:

 

zetrax.png

sygnarvf.png

Sygnatura by Tanarek

Opublikowano

@Vipper

@tanarek

Tanarek prace coraz lepsze

 

Vipper

Ooo świetne miło by było jak bys pokombinował z C4D

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Z racji tego że strasznie angażujecie się w moim zleceniu

przedłuzam je do następnych 24h

 

jutro 20:23 :)

a limit zostaje przedłużony do tygodnia

Tydzień plusików i 5x 5* ( ja i moi koledzy dadzą :) )

:)

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Dzisiaj 20:23

Razem z kolegą wybierzemy najlepszą sygne

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Jest 20:19 i żadnych nowych prac ...

--------------------------------------------------------------------

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...