Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Działającego multihacka, fishbota po aktualizacji.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Szukam dzialajacego multihacka po najnowszej aktualizacja, i dzialajacego na PL'u...

 

Z góry dzieki! :P

 

PS najlepiej zeby dzialal bez koniecznosci blokowania hs'a, bo jesli o to chodzi to jestem zielony :P

Oh, right now!!!

 

8161.png

15297.gif

Opublikowano

Multihack:

 

1. Pobierasz moda z strony podanej wyżej. (Metin2ModPL)

2. Instalujesz do metka

3. Od tej pory uruchamiasz go przed ikonę z ninją Metin2mod_pl . W przeciwnym razie będzie się aktualizował twój metin a hack zniknie.

4. Menu hacka włączasz w grze klawiszem f6.

 

Fishbot:

 

To jest ukryta treść, proszę

1. Pobierasz

2. Instalujesz do folderu z metinem

3. Uruchamiasz M2Fish.exe następnie metina przed metin2mod_pl. (jest to obejście które blokuje patcher i hsa.)

4. Zaznaczasz opcję druga i pierwszą (taka rybka i znaczek ustawień)

- Po kliknięciu w rybkę otworzy Ci się menu .. Wybierasz tam które ryby ma otwierać a co wyrzucać. Najedź na kwadracik pod rybką/farbą/przedmiotem i wybierz odpowiedni (po dłuższym przytrzymaniu nad nim pojawi sie opcja pokazująca co on daje np. Kill Ayu.

- Zaś po kliknięciu w znaczek ustawień w ms fishdelay wpisujesz opóźnienie wędki:

To jest ukryta treść, proszę

 

Kupujesz robaczki i klikasz start :)) Złowiłem tak przez noc 17 małzy na 1 koncie.

 

- Ikonka z napisem GM odpowiada za wykrywacz GMa który krzyczy ALARM kiedy się on pojawi.

- Reszta jest nieistotna

 

Liczę na +

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano (edytowane)

MobLock nie działa, proponuje ściągnąć nowego mobber hacka.

 

Znajdziesz go na dziale "Download"

 

liczę na - :)

 

@edit

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416402-tutdlmobermod-new-v12/

 

Myślę ze dasz rade go zainstalować na stronce masz filmik co i jak :)

Edytowane przez Nowak190

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano (edytowane)

Wybacz pomylilem linki

 

to jest Mobberhack na PLa

 

Polecam tego działa jak pelerynki wiec nie powinieneś mieć żadnych nieprzyjemności tj, bana bo mob locka strasznie widać ze używasz

 

@Edit

tu masz link:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/439880-tutdl-mobber-hack/

 

 

Wybacz ale jeszcze śpię :D

Edytowane przez Nowak190

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...