Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien kłopot i proszę o pomoc:

 

1. Nie umiem z paska z umiejętności wyrzucić tej umiejętności tak aby pozostał wolny slot, proszę o podanie sposobu usuwania

 

2. Właśnie mam Quest Core upragde part 1, zdobyłem ten kryształ, i nie umiem zdobyć tej 2 rzeczy czyli: training armor gloves, ja to zrobić? (nazw dokładnie nie pamiętam)

 

Dziękuje z góry za pomoc :)

<object width="468" height="120"><param name="movie" value="http://s6.tankionline.com/tankiref.swf"></param><param'>http://s6.tankionline.com/tankiref.swf"></param><param name="flashvars" value="hash=5fe45de6e&server=s6.tankionline.com" /><embed src="http://s6.tankionline.com/tankiref.swf" type="application/x-shockwave-flash" width="468" height="120" flashvars="hash=5fe45de6e&server=s6.tankionline.com"></embed></object>

Opublikowano

Training upgrade core dropisz z tych pierwszych mobów wymienionych w quescie, natomiast training armor gloves z drugich ^^

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić.

 

— Albert Einstein

michael-jackson.gif

Opublikowano
1. Nie umiem z paska z umiejętności wyrzucić tej umiejętności tak aby pozostał wolny slot, proszę o podanie sposobu usuwania

 

Tam po lewej stronie tego paska jest taki łańcuch, kliknij na niego. Potem przeciągaj skille które chcesz usunąć.

A jak chcesz wgl usunąć skilla to musisz klikać na minusa aż zniknie. Ale to zabiera kase.

Opublikowano

Z tym Questem,jest tak,że jeden item do questa dropi się w BLOODY ICE a drugi w GREEN DESPAIR ,zresztą wszystko jest opisane i pokazane,radzę wcisnąć M i tam krzyżykiem jest zaznaczone co i gdzie masz zabić.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...