Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

swietny serwer od hosta 10 slotow 100% profesionalny [Dedyk]


tomolala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponieważ server jaki stworzyłem na chamachi nie nadawał się do gry z powodu lagów postanowiłem wykupić server od hosta posiada on dobre parametry oraz 10 slotów server jest bardzo stabilny i napewno bezpieczny narazie mamy łącznie ze mną 4 graczy server zrobiony pod wersje minecraft 1.8.1 działa oczywiscie 24h na dobę opłacony z góry na 2 miesiące Na servie wszystkie potrzebne pluginy jakie znam oraz swietni i doswiadczeni Administratorzy . Jesli jestes zainteresowany grą w komentarzu podaj ninck jaki mam dodac do whitelist abys mogl zaczac gre oraz napisz swoj wiek i doswiadczenie w minecraft.

ip serva: s35.csrv.pl:18389 Pozdrawaim Tomek :rolleyes:

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kolejny serwer 10 latka ...

40943725.png

Sygna by HardMyStyle

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram +

 

 

 

 

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/461290-herobrine-18/

Opublikowano

Witam. Chcemy pograć z kumplem na zwykłym survivalu bez miliona innych osób którzy będą przeszkadzać i rozwalać budowle, dlatego odpowiada nam liczba 10 slotów.

Mamy po 17 lat, doświadczenie z Minecraftem mamy niewielkie, ale szukamy servera który nie padnie po 3 dniach żeby można było na nim pograć.

Prosimy o dodanie:

 

arty

 

Mendej

 

Z góry dziękujemy. : )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dodaj Krecioo. Zobaczymy co to za serwer, mam nadzieję, że nie ma miliona niepotrzebnych udziwnień.

"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."

"Prawda jest córą czasu poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...