Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] czy mac 10 to dobra broń dla nooba?


norlik10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka czy uzi mac 10 to dobra broń dla nooba mam p90 k54a4 scarla pp19camo POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!! :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/448151-tut-combat-arms-bronie-typu-smg-za-gp/

 

Polecam Lekture te bronie typu smg które wymieniles. Scarl świetna bron na headshoty łatwo ją ogarnac. wez scarla + jedno z smg mysle ze ten temat pomoze

 

msle ze pp 19 camo masz na krotko bo napewno nie masz na nia lvl wiec najlepiej p90.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Pp-19 jest od csm 3 a nie od sfc a on niema jesczze ssg więc troche musi podexpic. PP-19 camo ma na 1 dzien pisałem z nim o tym. P90 ma z jobow. Niech uczy sie grac ta bronia bedzie mial ja na wiele dni zaoszczedzi gp i dobrze bedzie mu sie grało "darmową bronia" .

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano (edytowane)

PP-19 jest od CSM

@TOPIC

PP19 CAMO masz zapewne z gray lub blackhisec case, więc raczej nie masz go na dłuższy czas.Nie graj UZI, bierz P90, a tak wogóle to najlepiej zrobić 2 joba i wziąć skrzynkę z broniami, masz tam kilka broni na tydzień m.in. P90 i MP5A4.

Edytowane przez Flinn
Opublikowano

A ja powiem ,że Mac-10 jest dobre ..

Tak jak Zavetti napisał . Każda broń jest dobra , jeżeli potrafisz nią grać..

Osobiście Polecam Mac-10

PP-19 Camo też wymiata

P90 bardzo znosi na banie :P

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

Wszystkie bronie są dobre, ale moim zdaniem najlepiej się gra z G36E lub P90 :D Nie da się ukryć, że są lepsze bronie ale też tymi da się pograć :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...