Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Dlaczego Body , a nie mental plusy i minusy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Wiele z was zadaję sobie pytanie kim grać Mentalem czy Bodym , odp. jest prosta Bodym . Dlaczego? Już piszę :
     
    PLUSY BODY'EGO :
     
    -Większe obrażenia
    -Szybszy atak
    -Szybszy ruch , co za tym idzie szybciej uciekamy gdy mamy malutko hp
    -Szybsze pokonywanie mobów/metinów/bossów
     

    STATYSTYKI :
     
    2 punkty do WIT
    1 punkty do SIŁY
     
    pewnie zaraz wyskoczą wiadomości typu : źle tak się dodaje mentalem itp . Źle robicie jak dodajecie bodym 2 sila 1 wit
    Dlaczego ??
    Aura na M1 daję nam 100ataku + , czyli w m2 rozbijamy metiny,moby szybko . Czyli siła nie jest tak bardzo potrzebna .
    Ale mamy mało defa np. do lochu małp i każdy wie ze 1wit = 1obrony + trochę hp, czyli będziemy mogli brac 1 korytarz spokojnie na 18 lvl na małpach bodym .
    Too był 1 powód dlaczego 2 do wita , teraz drugi powód : Body jak wspomniałem ma mało defa , Na Globalbym serwerze trudno jest zdobyć dobre eq a to 2 wita dużo nam pomoże bo ja na 7 lvl z eq +3 , dodając 2wit 1 sila mialem 109 defa . Czyli że zamiast robienia eq+8/9 możemy dodać 2wit 1 siła i za dużego minusa nie będzie .
     
    Jak rozdawać skille ??
     
    PVM : AURA-BEREK-WIREK-TRZYSTRONNE-SZARŻA
    PVP : AURA-BEREK-WIREk-TRZYSTRONNE-SZARŻA
     
    Polecam na 10 poziomie zrobić już buffka (SMOKA) , i na 18 poziomie główną postacią iść z buffkiem na małpy i brać po 2 korytarze i dropić medale ...

Opublikowano

Było wałkowane kilkanaście/dziesiąt razy na forum.

A gdzie plusy i minusy mentala?

Polecam na 10 poziomie zrobić już buffka (SMOKA) , i na 18 poziomie główną postacią iść z buffkiem na małpy i brać po 2 korytarze i dropić medale ...

Gdy mentalem 18lvl silne ciało m1,biorę wszystkie potwory jakie znajdą się w zasięgu mojej postaci.

Wykonuję wszelkiego rodzaju modyfikacje/instalacja dla CMS: PHP-Fusion, Drupal, WordPress, MyBB, phpBB, IP.Board.

 

Poszukuję grafika komputerowego z bardzo dobrą znajomością oprogramowania Adobe Photoshop do stałej współpracy. Na dzień dzisiejszy potrzeba wykonać około 20 szablonów WWW.

Oferty i pytania proszę kierować na PW lub e-mail RastaJoint(at)spoko.pl.

Nie pomagam na prywatnie odnoście gry

Metin2 czy Tworzenia stron www, masz problem? Pisz na forum a postaram się go rozwiązać

Opublikowano

A gdzie plusy i minusy mentala :] ??

 

Body na póżniejszym poziomie jest dużo słabszy niż mental (W expie)... Bo body mało deffa a mental dużo deffa nie pada ale też mnie aż tak szybko nie ubija...

cooltext564906570.png

 

 

 

Jestem Optymistą !

 

 

 

 

 

beznazwytf.jpg

Opublikowano

A gdzie plusy i minusy mentala :] ??

 

Body na póżniejszym poziomie jest dużo słabszy niż mental (W expie)... Bo body mało deffa a mental dużo deffa nie pada ale też mnie aż tak szybko nie ubija...

 

Co Ci z obrony na większym poziomie, skoro w red lesie i grocie nie używasz silnego?

Bodym szybciej wybijesz, a mentalem z silnym szybciej padniesz.

 

 

@topic

Bardzo słaby tut, nic nie rozpisałeś prócz plusów body'ego..

Jak masz zamiar takie coś pisac to pisz też o drugiej postaci i się rozpisz.

Opublikowano

Słabiutko i nieobiektywnie... Opisałeś postać tylko tą która tobie przypadła do gustu... Każda postać ma swoje + i -... moim zdaniem nie ma co porównywać bodego do mentala, BM'a czy tam smoka, jak kto woli... Każda postać jest na swój sposób lepsza od innych... wystarczy znaleźć ten "mocny" punkt :) Jeszcze więcej zależy od doświadczenia gracza, ale to już inna para kaloszy :)

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...