Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] zombie


Leopold

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ten hack będzie dobry na fire team, że ja stoje w miejscu i wszystko zonbie zabijam nożem czy czymś innym i czy jak będe tak robił w clanie i nikt nie da raportu ani nic to czy będe miał bana, jeżeli tak to jak zrobie nowe konto i będzie nas 3,4 na mapie to czy wszyscy dostaną bana...za odpowiedzi nagradzam +/-

Opublikowano

Bana możesz dostać, ale nie musisz, zależy czy nexxon Ci wykryje go, jeżeli nie wykryją to bana nie dostaniesz. O ile nikt Cię nie podkabluje :D A w najgorszym wypadku to tylko ty dostaniesz.

Opublikowano

no to nie musze robić nowego konta :D

i czy ten hack jest dobry, bo zaciekawiło mnie to że kolega dostał za mapke (do 15rundy, potem sie zabił) 2k expa i 4k gp o.O

Opublikowano

Nie radze ktoś się wkurwi SS zrobi i ban a ty tak naprawdę nie wiesz kto jest twoim przyjacielem chyba że z kumplami grasz z reala ale to inna sprawa

Opublikowano

Hack nie jest zbyt dobry, ponieważ za niego łatwo bana wyłapać, lepiej grać bez haka, jeżeli będziesz na nim grał i przykładowo nabijesz combo 100+ to możesz się z kontem pożegnać. Najlepiej grać bez haka, przynajmniej przyjemność jakaś jest, a nie tylko stanie w miejscu. Ale to twoja sprawa, chcesz grać na hakach to graj, nikt Ci tego nie zabroni. Ale nie zapomnij że w każdej chwili możesz przy wejściu do gry zobaczyć napis"Your a cont his banned"-Czy jakoś tak, kiepski jestem z anglika :)

Opublikowano

Prędzej czy później dostaniesz bana... bo każdy hack wysyła logi... znaczy ten co jest Detected. A jak dostaniesz bana za hacka to na wszystkie konta.

Opublikowano

Najlepiej to ogólnie nie grać na hackach :D ale jak chce to spróbuj jak ci się uda to dobrze na tym zarobisz, a jak nie to już po koncie masz :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...